Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 16 napja nem csipkedtem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 napja nem csipkedtem a répát. Úgy érzem, hogy most kívánom eléggé. Tudtok írni jó maszti technikákat?

Figyelt kérdés

2019. aug. 3. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Ne nyúlj a farkadhoz. Csak a golyóiddal játssz. Simogasd, masszírozd ahogy jól esik, míg nem ejakulálsz. Ha van rajta szőr, akkor az is csinálhatod, hogy csak azt cirógatod, borzolgatod, míg el nem élvezel.


Másik: izgasd a prosztatádat elélvezésig anélkül, hogy a farkadhoz érnél.


Jó mulatást!

2019. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, a zoldkezre nyomtam! 👍
2019. aug. 3. 14:01
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem csípkedtem a répát 😂😂😂
2019. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Megfogod a bőrt és többször húzogatod fel-le.
2019. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig csipkedhetnéd, lehet kapni célszerszámot hozzá.

[link]

2019. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Nekem 2 tuti tippem van:


Az egyik, hogy ha hajlékony vagy, akkor próbáld meg leszopni magad. Sokkal jobb élmény mint kézzel verni. :)


Másik a prosztata masszázs. Ha izgatod a prosztatádat, sokkal (100x) nagyobbat lehet élvezni. :)


Én mind a kettőt szeretem, és szoktam is rendszeresen csinálni. Ha kombinálod a kettőt, az maga a menyország. Bár ez gyakorlatot igányel, de a hatalmas orgazmus garantált! :)

2019. aug. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!