Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek sincs igaza annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sincs igaza annak a koreai lánynak aki feljelentette Kenderesi Tamás úszót szexuális zaklatásért?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs.Az,Hogy megfogta a fenekét nem zaklatás.Valószínűleg csak viccnek szánta.Nekem meg egyszer a farkamat fogta meg egy nő mégse rohantam egyből rendőrért.Ebből is látszik hogy nemcsak Magyarországon vannak beképzelt bunkó lányok.Én nem ismerem Kenderesi Tamást de remélem nem kap semmilyen büntetést,még pénzbüntetést sem.A koreai táncoslánynak pedig bocsánatot kéne kérnie Kenderesi Tamástól.Igazat adtok nekem?
2019. júl. 30. 21:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen más kultúra. Ott a lányokat és a fiúkat külön nevelik, sőt! Vannak olyan iskolák, ahol külön van fiú és lány osztály, nem vegyülhetnek, ami miatt kialakult náluk egy afféle gát is.

Ott a szexuális zaklatás dolgot nagyon komolyan veszik, nagyon gyakori dolog is, sajnos. Sok olyan beszámolót olvasni, ahol a fiatal lányok mesélik el, hogy gyerekkorukban miféle abúzusok érték őket.

+ Ott már azis szexuális zaklatásnak minősül, ha valaki megfogja egy nő combját kérdezés nélkül. Rögtön mennek a szemtanúkkal a rendőrségre feljelentést tenni.

2019. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!