Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek sincs igaza annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sincs igaza annak a koreai lánynak aki feljelentette Kenderesi Tamás úszót szexuális zaklatásért?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs.Az,Hogy megfogta a fenekét nem zaklatás.Valószínűleg csak viccnek szánta.Nekem meg egyszer a farkamat fogta meg egy nő mégse rohantam egyből rendőrért.Ebből is látszik hogy nemcsak Magyarországon vannak beképzelt bunkó lányok.Én nem ismerem Kenderesi Tamást de remélem nem kap semmilyen büntetést,még pénzbüntetést sem.A koreai táncoslánynak pedig bocsánatot kéne kérnie Kenderesi Tamástól.Igazat adtok nekem?
2019. júl. 30. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Sajt
2019. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd a bíróság megmondja.
2019. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem örülnék ha egy random nő fenekencsapna,pedig férfi vagyok.
2019. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bunkóság volt a lánytól hogy feljelentette.Elég lett volna rászólnia.
2019. júl. 30. 21:51
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as én se örültem hogy egy idegen nő megfogja a farkam de nem mentem a rendőrségre.
2019. júl. 30. 21:53
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Normális ember viccből sem fogdossa kéretlenül egy nőnek sem a fenekét, főleg nem más kultúrájú helyen.

Megnyugtatlak: Megfogta a fenekét a lánynak kérés és beleegyezés nélkül = szexuális zaklatás. Ha itthon csinálja egy hasonló bárban, örülhet, ha csak kidobják mint macskát sz*rni, és nem verik meg előtte. Koreában ezek szerint így intézik.

Valamelyik oldalon írták, hogy a lány nem táncosnő volt, hanem vendég.


Az pedig, hogy szerinted ez semmi, az elárulja, hogy hasonló tapló módon gondolkozol a lányokról.

2019. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó,jó igazad van nem semmi de rendőrségi feljelentést tenni akkor is túlzás volt szerintem.Szóljon rá vagy pofozza föl és el van intézve.
2019. júl. 30. 22:01
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod, hogy Dél-Koreában hogy állnak hozzá az ilyesmihez, főleg most a kirobbant szexuális zaklatásos botrány miatt.Nagy a nyomás emiatt ott mindenkin, a "legjobb" időpontban támadt kedve tapizni Kenderesinek. Lehet ha helyi pasi lett volna, akkor kivezetik, de külföldivel szemben így intézkednek.
2019. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy ezt simán el tudom képzelni Magyarországon is hogy valaki hozzáér egy lány fenekéhez és az följelenti.Még akkor is ha véletlenül ér hozzá nem direkt.
2019. júl. 30. 22:49
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nem abban a kultúrában élek, nehéz ebben állást foglalni. Mo-i nőként a feljelentés túlzás, de egy bal-horgot megérdemelt volna.

Viszont, mikor egy idegen orszában vagy, neked kell alkalmazkodnod az ottani normákhoz. Én elég szabadelvű nőnek tartom magam, de ha pl.egy arab orszában járnék, akkor nem mutogatnám a mellem, vagy csókolgatnám a nyílt utszán a párom. Nem azért,mert szégyenlem, hanem mert tiszteletben tartom hogy én ott vendég vagyok.

2019. júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!