Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szex közben nem lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex közben nem lesz kakis a farok?

Figyelt kérdés
Első anális élményemre készülök és igazából nem is a fájdalomtól félek, azt elviselem a párom kedvéért, hanem attól, hogy nem valami higiénikus dolog ez. Nyilván fürödni kell, de azt olvastam, hogy beöntést is kell előtte. Ti szoktatok azt? Hogy kell egyáltalán? Bevallom attól tartok, hogy esetleg bekakilok vagy ilyesmi (ujjazta már a fenekem, olyan érzés volt, mintha kakilnék, de nem lett olyan semmi). Félek, hogy megundorodik, hogyha olyan lesz amikor kihúzza. El lehet ezt kerülni valahogy?
2019. júl. 29. 17:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"de ez az ő dolga, nem szólok bele"


Mondjuk ha nincs szerencsétek, akkor tényleg nem te fogsz fetrengeni attól a fájdalomtól, amit egy esetleges E. Coli és egyéb, a bél normál flóráját képező kórokozó baktériumok következtében kialakuló prosztata gyulladás okoz, amíg sikerül elsőre, másodikra vagy a harmadikra eltalálni azt az antibiotikumot, ami hatásos ellene.

2019. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem lehet így élni, hogy mindentől rettegünk. Ha neki nem kényelmes, nem fogom erőltetni.
2019. júl. 29. 22:55
 13/19 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem sem lehet úgy élni, hogy mindentől rettegünk.


"Bevallom attól tartok, hogy esetleg bekakilok vagy ilyesmi ..."


"Félek, hogy megundorodik, hogyha olyan lesz amikor kihúzza."

2019. júl. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%

Basszus. Egy dolog a bátorság, és másik a hülyeség.


De nyugodtan próbáljátok ki a fertőzést, biztos kellemes lesz neki, de legalább megtanulja.

2019. júl. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Azta, köszi a hasznos választ, gyere máskor is😂
2019. júl. 30. 06:29
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Az biztos hogy el lehet kapni fertőzést de én még megúsztam.

Amit én mondok, barátnőm előtte mindig kimossa magát intim mosóval és a 2 év alatt még nem lett semmi bajom.

Gumit nem húzok mert a lényeg, hogy beleélvezzek plusz jó érezni belülről a popsiját.

2019. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

"igazából nem is a fájdalomtól félek, azt elviselem a párom kedvéért,"

Normális ember csak olyat csinál, mindketten élveznek. Az egy dolog, hogy te szolgalelkű vagy, és alárendeled magad a párod akaratának, de ő mennyire szerethet téged, hogy a saját élvezetét helyezi előtérbe és belemegy olyanba, ami neked fájdalmas !?


"Félek, hogy megundorodik, hogyha olyan lesz amikor kihúzza."

Ha seggbedug, ne csodálkozzon, ha csokis lesz a farka, mivel ugye az az eredeti funkciója, csak ő akarja másra használni...


"Akkor meg kell barátkoznom a beöntés gondolatával:("

A beöntés sem egészséges hosszú távon: kiírtja a jó bacikat is, kiszárítja a bélfalad és bélrenyhességet is okozhat...


"Amit én mondok, barátnőm előtte mindig kimossa magát intim mosóval és a 2 év alatt még nem lett semmi bajom."

Piszok mázlid van akkor, mert hiába a beöntés, az összes bacit akkor sem tudja megölni. És az intimlemosó sem végbélbe való.


"Nem lehet így élni, hogy mindentől rettegünk. Ha neki nem kényelmes, nem fogom erőltetni."

Ha neked nem kényelmes az anál, akkor ő miért akarja? Ja, hogy ez visszafelé nem működik? És ez nem bátorság, hanem szimpla hülyeség, jól mondták előttem.

2019. szept. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
71%
Beöntés TILOS!! Zuhanyfej le, leguggolsz, popsidhoz tartod megengeded a vizet fél-1 percig, ennyi.
2019. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ha gumi nélkül szexel a faszi és a farkát visszadugja a p nádba, akkor igen vagány fertőzéseket össze lehet szedni. Vagy van a seggbol szájba. Herpesz garantált.
2023. jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!