Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a probléma?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Páromnak nagyon nagy a hímvesszője. Az eddigi kapcsolataimból, senkinek se volt ekkora. Hosszú és vastag is. Heti 5x legalább sexelunk, viszont nekem kb vérzik és nagyon fáj utána, a gátnál érzem..kenegetem Neogronormal, de nehezen gyogyúl meg. Nagyon szűk is vagyok, pedig sexuális téren sosem volt kihagyásom. Valami ötlet? Praktika? Nedvesség van.. hátha más is járt így.

2019. júl. 28. 14:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mas pozban nem okozott fajdalmat, csak kutyaban, misszibe es lovagloba jo volt. Nem gondolnam, hogy nem illunk ossze anatomialilag.
2019. júl. 29. 11:12
 12/14 anonim ***** válasza:
28%
De nem ertem mit gondolnak egyes valaszolok... Hogyha minden jol megy, jol megvannak akkor majd szakitani fognak a farokmeret miatt? Nevetseges. Nem fog “szetszakadni”, a huvely tagulekony (kifer rajta egy gyerek is), hozza fog szokni a partnerehez, csak ido kell. Mint mondtam, nekem masfel honap keves volt ehhez, kb 3 honapig egyaltalan nem is tudtuk kutyapozban csinalni. Aztan egyszer csak igen. Turelmesnek kell lenni, jol felizgatni egymast es sikosito. Ennyi a titka a dolognak.
2019. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Koszonom! Vegre! Mi meg egybol kutyaba kezdtuk..
2019. júl. 29. 14:01
 14/14 A kérdező kommentje:
Megoldodott a problema! :) fajdalom mentes minden! :)
2019. júl. 30. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!