Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos, hogy egy pancser...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy egy pancser baleknak erzem magam?

Figyelt kérdés
28 evesen, egyedul elek egy alberletben. Dolgozom egy multinal. Nem keresek rosszul, de nem is mondanam azt, hogy az anyagi helyzetem kielegito. Az anyanyelven kivul ket nyelven beszelek es meg tovabb szeretnem kepezni magam. Gyujtok egy sajat lakasra, vagyis a lakashitel onreszere. Segitsegre nem szamithatok, mert szegeny csaladbol szarmazom. Ehhez kepest a noverem kulfoldon el egy penzes palival es habzsolja az eletet. Bejarta mar a vilagot, gondja nincs semmire. De az is frusztral, ahogy sok instagram lanyka a testebol jol megel. Vagy a Puncson hirdeto lanyok vagy a Rosszlanyokon hirdetok. Havi haromszazat keresek, ezek pedig millio folott, ugy hogy nem dolgoznak semmit, megis anyagilag messze jobban allnak mint en havi kereset szempontjabol. Csak en vagyok balfek, idealista vagy megkeseredett amiert igy latom a helyzetem vagy mas ferfi is igy van vele?
2019. júl. 28. 12:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Maris jobb a kedvem!
2019. júl. 28. 13:26
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi:) 10 év múlva majd fordul a kocka. Akkor te leszel az akkori 20-30-as jócsajok körében a tuti 30-as pasi, aki menedzser egy multinál, saját lakása, jó kocsija, stb van.

A mostani nők, akik most kortársaid, addigra pedig elvált, kiélt, megereszkedett mellű családanyák lesznek.


Most csak azzal foglalkozz, hogy az egzisztenciádat építsd.

2019. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen jogosan érzed magad annak.
2019. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kifejtened bovebben, hogy miert?
2019. júl. 28. 14:54
 15/15 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb helyzetben vagy mint az átlag magyar, nem olyan rossz a helyzeted mint gondolod. Nem is értem, honnan ez a megkeseredettség.

Viszont azt sem értem hogy miért a szexualitás kategóriába írtad ki ezt a kérdést.

2019. júl. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!