Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos, hogy egy pancser...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy egy pancser baleknak erzem magam?

Figyelt kérdés
28 evesen, egyedul elek egy alberletben. Dolgozom egy multinal. Nem keresek rosszul, de nem is mondanam azt, hogy az anyagi helyzetem kielegito. Az anyanyelven kivul ket nyelven beszelek es meg tovabb szeretnem kepezni magam. Gyujtok egy sajat lakasra, vagyis a lakashitel onreszere. Segitsegre nem szamithatok, mert szegeny csaladbol szarmazom. Ehhez kepest a noverem kulfoldon el egy penzes palival es habzsolja az eletet. Bejarta mar a vilagot, gondja nincs semmire. De az is frusztral, ahogy sok instagram lanyka a testebol jol megel. Vagy a Puncson hirdeto lanyok vagy a Rosszlanyokon hirdetok. Havi haromszazat keresek, ezek pedig millio folott, ugy hogy nem dolgoznak semmit, megis anyagilag messze jobban allnak mint en havi kereset szempontjabol. Csak en vagyok balfek, idealista vagy megkeseredett amiert igy latom a helyzetem vagy mas ferfi is igy van vele?
2019. júl. 28. 12:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem jogos.
2019. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra. hogy nem pedagógus vagy.

Még mindig jobban állsz anyagilag, mint valaki, aki pl. pedagógus.

ÉS nem kell eladnod a tested pénzért.

Én egy K-t sem irigylek.

2019. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
En nem irigylem oket, csak bant ez az igazsagtalansag. Frusztral. Szerintem ezej a nok kinevetik, sot megvetik a magamfajtat...
2019. júl. 28. 12:33
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen az élet.


Te is elmehetsz vén búzákat aratni vagy özvegyeket szórakoztatni. Nem tilos!

Vagy azok mit szóljanak akiknek nincs lehetősége vagy tudása képezni magát. Vagy aki beteg?


Mindig lesznek nálad könnyebb és nehezebb életű emberek.

Örülj neki hogy egy jó középmezőnybe vagy.


Amúgy ez mitől szexuális kérdés?

2019. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Spiritrobber ***** válasza:
100%

Talán ne mással foglalkozz hanem magaddal.

Én az ország egyik legcsóróbb részén majdnem annyit keresek mint Te.


És pontosan tudom, hogy ha odébb vonszolom magam többet kapnék nálad vagy minimum annyit holott nekem 1 nyelvismeretem van.



28 vagyok a szüleimmel élek, jövőre jelentkezek 1 éves képzésre a corvinusra ha pedig annak vége lelépek, feltehetően előbb albérletbe.


Keress lakótársat és máris tőkeerősebb leszel.

A másik meg amiket te önerőből elértél az a tied marad, a tesód meg kb az emlékekkel lesz gazdagabb ha egyszer galyra megy a kapcsolata.


A rosszlányok esetén meg azt sem árt szem előtt tartani, hogy azért a millióért mit kell tenniük.


Ha pancser baleknak érzed magad azt csak magadnak köszönheted mert a világnézeted tesz ilyenné.


De gondolom az országban az a több 100 ezer ember ahol egy háztartásban van 300 egy hónapban nem egy főnek már egyenesen elátkozott nyomorultnak érzi magát.


Vagy nem is tudom, ha te ezt érzed ők mit érezzenek? Hozzáteszem ennyi pénzből gyereket is nevelnek.


Az életed a te kezedben van és hogy hogy állsz hozzá az meg csak rajtad múlik.

Ennyi erővel mészárosra is irigykedhetnél, hogy pár év alatt milliárdos lett és még csak meg csak nem is pucsított érte....

2019. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Eléggé elkorcsosult szerintem a kép arról, hogy mi a gondtalan jó élet vagyis amit látunk belőle. Facebook, instagrn és társai . Felületes, érdekkapcsolatok kifelé mutatunk mindent.A barátság, őszinteség, becsületesség, boldogság lelki egyensúly már mit sem számít. Sosem érdekelt azok véleménye rólam akiket nem ismerek. Boldog életem van a párommal és a gyermekünkkel. Nem vagyunk tehetősek de értékeljük amink van mert tudjuk, hogy másnak még ennyi sincs és én személy szerint magasról letojom, hogy más mivel mennyit keres nem ez a boldogság forrása :) Minden este tiszta lelkiismerettel fekszem le úgy, hogy a tükörbe tudok nézni és élvezem a családom, barátaim nyújtotta szeretetet :)
2019. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznos es oszinte valaszokat!
2019. júl. 28. 12:41
 8/15 Spiritrobber ***** válasza:

Értékeld azt amit elértél önerőből, nyugodtan lehetsz is rá büszke.

Tarts egyensúlyt az életedben amennyire csak lehet és máris jobban fogod magad érezni ;)


Most vagy fiatal és ha ezt az életpályát követed most kell kihozni belőle amit lehet. Minden életszakasznak megvan a maga sajátossága és amit most megtehetsz később is megteheted csak akkor már egész mást tesz majd hozzád.


Egy lakótárs olyan pénzeket szabadíthat fel amiből évente kényelmesen járhatod a világot vagy fektetheted abba ami boldogabbá tesz.


Ha rám hallgatsz amíg lehet így osztod a bevételed és nem mindent egy célba ölsz ami most épp a lakás mert akkor lemaradsz az életedről.


Találd meg azt az egyensúlyt ami egy jobb életminőséghez vezet és a céljaid is haladnak tovább.

2019. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, ha majd ha pár éven belül kiégett lelkibeteg vén k.rvák lesznek, akik a lőtéri kutyának se kellenek majd, akkor nem fogod irigyelni őket (bár most se kéne irigyelni, amiért "nem dolgoznak semmit", csak naponta engednek a testükbe számukra a legtöbbször taszító férfiakat; nem vagyok pszichológus, de kétlem, hogy nem viseli meg őket testileg és érzelmileg a dolog).


És a többségük nem tervez előre, csak élvezi a gondtalan életet, aztán majd jön a törvényszerű pofáraesés.

2019. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezek a nők soha nem lesznek életre valóak!
2019. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!