Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van mostanában ennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mostanában ennyi fiatal fiú aki azt szeretné ha egy nő dominálna felettük?

Figyelt kérdés

Kb azt látom az oldalon, hogy 18-23-ig sokan keresnek nőt akinek a szolgái lehetnek, aki kontrollálja őket, megalázza őket, és még fizetni is akarnak érte.

Ez vajon a neveltetés miatt van? Az idősebb korosztályt poroszosabban nevelték, megvoltak a határok, azért érezte a gyerek hogy hol a helye. Az utóbbi időben viszont a gyerek az úr a családban, mindent hozzá igazítanak, mindig az van amit a gyerekek akarnak, valamit kiejtenek a szájukon és már meg is kapták, ha háromféle étel sem tetszik nekik akkor nekiállnak egy negyediket elkészíteni, satöbbi. Irányítják a szülőket. Elgondolkodtam hogy ennek lehet köze hozzá? Hiányzik nekik ez a fajta szigor, hogy valaki helyrerakja őket?

Tudjátok, mint a befolyásos üzletemberek, akik dominához járnak, mert akkora stresszt tesz rájuk hogy mindig ők irányítanak, hogy szükségük van arra hogy egy kicsit őket is irányítsa valaki. Ez lehet a háttérben? Ez egy generációs jelenség?


2019. júl. 27. 08:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

Ne zavarjon de a BDSM egy fetis,ami szuleteskor mar kialakul benned.


"Miért van mostanában ennyi fiatal lány aki azt szeretné ha egy férfi dominálna felettük?"

2019. júl. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Van benne igazság amit mondasz. Ha nekem öreganyám főzött és olyat csinált amit nem szerettem. Eleinte elmondta amikor már nagyobb voltam hogy vagy főzöl magadnak vagy elmész boltba és veszel valamit vagy nem eszel. Nincs kívánságműsor! Ezt én is tartom a gyerekemnél. Az élet nem kívánságokból áll. Felnőttként ilyen nem lesz hogy ott van körülötte a lakás és tessék itt van tele a hűtő. Azt wellnessnek hívják. Igenis motiválni kell! Ha rossz jegyet hoz haza? Számon kérni pláne ha foglalkoztam is vele. Nyilván ha egyszer egyszer előfordul nem fogom bántani de ha 3/3 rossz jegyet hoz es belefektettem az energiat biztos kap egy nyakast majd! Nekem önállóan kellett otthon tanulni senki nem segített de ha nem mentem, kérdeztem vagy a tásaimtól vagy a tanáromtól.
2019. júl. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Csak könyörgöm senki ne írja azt a hülyeséget, hogy régen is ennyi volt, csak akkor nem beszéltek róla az emberek, nem volt internet.


Komplex okai vannak:

1. A táplálékláncban lévő mesterséges ösztrogénhatású szerek fogyasztása, ami elférfiatlanítja a férfiakat a testükben az ösztrogénszint megemelésével a tesztoszteron kárára.

2. Apátlan, férfikép nélküli felnövés. Nem csak az játszik, ha az anyja egyedül nevelte, az is itt van, ha az apja egy töketlen, puhány, papucs férfi. A fiúk sehonnan nem tanulják meg (még csak utánzással sem), hogy viselkedik egy férfi, mert sokaknak a közvetlen környezetében nincs is férfi, akitől ilyen mintákat tanulhatnak.

3. A nyugati kultúra negatív szelei ide is elérnek és az jelenleg nagyon nem a férfiasság, mint pozitív érték terjesztésében hisz. Szeméttel, bullshittel eteti a tömegek agyát és a fiúk azt hiszik úgy kell viselkedni a nőkkel a való életben, ahogy azt a filmekben látják.

4. Mozgásszegény városi életmód rossz táplálkozással. Ez sem a magas tesztoszterontermelés irányába hat.


Még lehet van is amit kihagytam. Ezek a dolgok mind hatással vannak negatív értelemben férfiak tömegeinek gondolkodásmódjára.

2019. júl. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

1.

Mert a nők természetüknél, biológiájuknál fogva szubmisszívek, passzívak, befogadóak.


A férfiak pedig természetüknél, biológiájuknál fogva dominánsak, aktívak, behatolóak

2019. júl. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
#1 van igaza. #4 Akkor minden betegseg ennyi erovel. Betegseg h szexelunk,nem Tudunk uralkodni a nemi vagy felett. Hisz az azert jott letre,hogy szaporodjuk. De Te meg a kerdezo vmi pszichologusformak vagytok xd
2019. júl. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
#4 Akkor minden nonek subnak kell lennie szex kozben? Hagyjuk mar a dumat...kettot sem szolok tarsasagban,megis En dominalok az agyban. Na,ilyenkor mi van?
2019. júl. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a legtöbb szüz vagy ha nem akkor se nagyon volt még kapcsolata. És màr nagyon kivannak éhezve és perverzek lesznek. Meg ha a nö irànyit akkor nem neki kell és legalabb úgy van vele nem ég be mert azt se tudja mit kell csinàlni csak ha mondjàk neki.
2019. júl. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
A net előhozta ezt. Az 1990-es évektől nagyon sok válás történt, ami által az egyszülős háztartásban nem tudni, hogy milyen neveltetés volt. Sokadrészt pedig a gondolkodás, az igények is megváltoztak.
2019. júl. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

6

Léteznek átlagtól való eltérések. Az a jó az általánosságokban való beszélésben, hogy nem igaz mindenkire, de azért a 80-90%-ra igen. Annak, hogy te dominans vagy, vegyesen vannak kultúrális, biológiai, környezeti okai is, de lehetne akár a neveltetésedben is keresni. Amiket felsoroltam az előbb is.


De attól még a tested több ösztrogént tartalmaz, mint tesztoszteront, ami a szubmisszió irányába húz. A nők szeretnek felnézni a férfire, akivel vannak. Nem a pipogya, papucs, befolyásolható férfiakhoz vonzódnak szexuálisan, stb.

2019. júl. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Férfiatlan lelki sérültek!

Olyan mint az önbehugyozás, vissztartja a hülye mert ez izgatja.

2019. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!