Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz még 20 évesen is szűznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz még 20 évesen is szűznek lenni?

Figyelt kérdés

Szerintetek sokan vannak így?

Aki ebben a korban is szűz az nagyon szerencsétlen, hogy nem jött még össze?


2019. júl. 26. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert lenne gaz ? Vagy ha mi azt irjuk h gaz gyors elveszited egy prostival? Azzal veszitsd el Akit szeretsz. Akiben megbizol,imadod,szerelmes vagy bele. Ne aggodj ilyen butasagokon. 23/L
2019. júl. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem az!

Mindennek eljön az ideje!

Ffi

2019. júl. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Gáz.
2019. júl. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
16 év felett már gáznak számít
2019. júl. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz. Én 23 voltam mikor elvesztettem és nem bántam meg semmit :D

Csak örülök, hogy még mostanra is maradtak dolgok amiket ki akarok próbálni és nem égtem ki teljesen.


29F

2019. júl. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem 20 évesen vesztettem el (1 hónappal hamarabb) de sosem éreztem magam gáznak.


Alkalmam többször is lett volna elveszíteni, de megvártam a megfelelő személyt.

2019. júl. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a gáz hogy társadalmi presszióra akarsz cselekedni. Az a gáz hogy meg van bélyegezve aki a tinikorát szex nélkül töltötte, és testileg-lelkileg érett felnőttként akar belemenni a szexualitásba. Az a gáz, hogy prűd fapi#a lesz aki nem fekszik össze az első adandó alkalommal 16 évesen egy fiúval.

Viszont az hogy 20 évesen szűz vagy, az a legkevésbé gáz...

19L/szűz

2019. júl. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, én is 20 voltam amikor elvesztettem, barátom 21 volt akkor, elsők voltunk egymásnak és jobb nem is lehetett volna :) előbb-utóbb jön a megfelelő személy akivel úgy érzed, hogy "igen, én neki szeretném adni a szüzességem, ő az akire vártam" ha ez az érzés meglesz akkor az egyik legjobb élményed lesz :)
2019. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!