Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj ha azt akarja egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha azt akarja egy pasi, hogy a csajon szex közben legyen meztelen, de a Nike cipője rajta maradjon?

Figyelt kérdés
Ad valami pluszt az egésznek, olyan, mintha valami erotikus sportfilmben szerepelnékm
2019. júl. 25. 19:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez is egyfajta fétis hogy az illető úgy izgul fel a legjobban ha a csaj meztelen de cipő azért van rajta. Az hogy ennyire márkás cipőhöz ragaszkodik az már egy külön dolog ezen belül.

Nekem volt olyan párom még régen akinek voltak olyan fétisei hogy tornacipő legyen a csajon, úgy hogy vagy tornadressz van rajta ruhaként ami csak rövid ujjú iskolai dressz lehet, vagy legyen a csaj meztelen, de cipő legyen rajta kizárólag tornacipő.

Alapvetően a srác akivel akkor együtt voltam nem volt vele baj mert teljesen normális volt, de voltak ilyen fétisei. Sokszor a kedvéért felvettem ezeket a ruhadarabokat csak hogy felizgassam őt, a tornadresszt utáltam, általános iskolába megutáltam, akkor 19 évesen csak az ő kedvéért vettem egyet nagy nehezen kaptam a méretemre, meg persze hosszú szárú tornacipőt vettem fel, amit alapból hordtam is egy időben mert szerettem én is.

2019. júl. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!