Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek milyen meztelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen meztelen képek tetszenek? Szeretnék majd őáltaluk csinálni magamról, de nem tudom hogyan is lenne jo

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, atlagos testalkat, nagy mell és pici fenék.
2019. júl. 24. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Mutass párat, majd megmondom, melyik a jó.
2019. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem:D otletek erdekelnek, nem szeretnek ismerkedni
2019. júl. 24. 10:08
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Meztelen képeket ne küldjél, mert nincs bennük semmi rejtélyes, vagy ha nagyon ilyet akarsz, akkor ne látszódjon rajtuk sok minden. Kitárulkozó képekre gondolok, ilyet ne küldj.

Fehérneműs képek sokkal izgatóbbak. Ott is keress szexi pózokat (nem kitárulkozót).


Szerintem ha interneten rákeresel akt fotókra sok ötletet fogsz kapni.

2019. júl. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hangulat függő


meg attól is függ mennyire bevállalós a partner, meg barátnő vagy más fajta csaj :)

tudnék erről részletesebben is mesélni, de ez én vagyok, a te partnered lehet teljesen mást szeret


te mikre gondoltál eddig?


F

2019. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kitárulkozós képet semmiképpen sem szeretnék küldeni, inkább valami rejtélyes de azért nagyon szexi képet szeretnék
2019. júl. 24. 11:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

tudsz olyan képet is ami nagyon izgató mégis sejtelmes csak

viszont ahhoz olyan személyiség is kell társuljon, meg van ennek a maga fortélya :)

milyen a személyiséged?

2019. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg, ha mutatsz párat, megmondom, mit tudnál még javítani rajtuk. :)
2019. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 senkien19 válasza:
Teli test és látszódjon az arcod is de általában izgatóbb ha csak fehérnemű van rajtad
2020. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!