Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyszerre mennyi spermát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre mennyi spermát lehet vajon lenyelni?

Figyelt kérdés
Két hete nem élveztem el és nem túlzok ilyenkor kb 10 ml spermám is szokott termelődni és nagyon messzire lő. Na most ezt barátnőm nyom nélkül eltüntette. Mennyi a határ amit egyszerre le tud nyelni valaki anélkül hogy visszacsorgatná, kiköpné stb?
2019. júl. 25. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából 4 liter, ennyi a gyomornak a térfogata.
2019. júl. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Ha letolod a torkomba, nem kell nyelni sem, és küldhetsz bele bármennyit.
2019. júl. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Amennyit csak tudsz.


L

2019. júl. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Akár 1 litert is, a 10 ml nem sok. De a túl sok sperma nem tesz jót a gyomornak, 1 liternél már gyomormosás lehet belőle. Volt már ilyenre példa.
2019. júl. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A 10 mililiternek a sokszorosát...10 ml az egy tized deciliter.
2019. júl. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már láttam olyan videókat, ahol a nő több tucat pasiét nyelte le. Vagy egymás után, klasszikus szájba élvezéssel, vagy a férfiak összegyűjtötték mindet egy edénybe, a csaj pedig kiitta belőle. És láthatóan nem lett rosszul tőle, meg nem lett semmi baja utána.
2019. júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi amennyit bármilyen folyadékból. Semmi különleges nincs benne.
2019. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!