Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így ugye szinte nulla a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így ugye szinte nulla a teherbe esés lehetősége?

Figyelt kérdés
Túlparázom ezt az egészet,de a párommal 1 éve együtt vagyunk es kipróbáltuk gumi nélkül.(fogamzásgátlót nem szedhetek)Nincs előváladéka soha nem is volt es termékeny időszakban sem voltam.És nyilván nem bennem ment el, de mégis aggódok ezen az egészen.Vélemény?
2019. jún. 15. 09:13
1 2 3
 1/21 Ibiza2019 ***** válasza:
Erre sosincs garancia. Ezért van az óvszer. De valakinek meg azzal is sikerül teherbe esnie.
2019. jún. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy nincs? Amikor benned van, simán lehet anélkül hogy bármelyikőtök érezné. Az esély kicsi, de törpéntek már csodák...
2019. jún. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Csak akkor nulla az esélye ha egyikőtök meddő lenne.
2019. jún. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#2 onnan tudom mert sose volt meg neki, akarmi tortent es ezt o is megerositette sajat tapasztalatabol.
2019. jún. 15. 09:28
 5/21 anonim ***** válasza:
50%, vagy igen, vagy nem.
2019. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Nyugi! Ma már a kormány anyagilag és erkölcsileg is kiemelten támogatja az ifjú anyákat.
2019. jún. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. Ha beteszi neked (vagy bárkinek előtted), szex közben jön előváladék. Ezt azért nem látod mert te nedvesebb vagy, a gumi szintén nem száraz, és amúgy is kicsi mennyiség. De spermiumok lehetnek benne, tehát teherbe is lehet esni...
2019. jún. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Legyszives a kis vicces valaszokat mellozzetek.Komoly kerdes es szerintem ebben semmi nevetseges nincs hogy egyszer erezni akartam a parom.
2019. jún. 15. 09:54
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem vicces a válasz. Nagyon is komoly. Ha az ismerethiány miatt csak a tetted után keresel megoldást akkor nincs értelme valószínőség számításnak.
2019. jún. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nincs ismeret hianyom csak velemenyt kerdeztem errol az egeszrol.
2019. jún. 15. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!