Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így ugye szinte nulla a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így ugye szinte nulla a teherbe esés lehetősége?

Figyelt kérdés
Túlparázom ezt az egészet,de a párommal 1 éve együtt vagyunk es kipróbáltuk gumi nélkül.(fogamzásgátlót nem szedhetek)Nincs előváladéka soha nem is volt es termékeny időszakban sem voltam.És nyilván nem bennem ment el, de mégis aggódok ezen az egészen.Vélemény?
2019. jún. 15. 09:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Miért csak egyszer akarod érezni? Mással is dugtok? Nem bízol meg benne? Akkor miért hívod a párodnak? Egy év már nem kevés, főleg hogy a válaszaidból ítélve te fiatal vagy. Menj orvoshoz, irass fel tablettát és érezheted bármikor. Sokkal jobb lesz meglátod, és nem kell parázni sem!
2019. jún. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes ahogyan azt előttem már 5-en is megírták.. Ha eddig tudtatok gumit húzni, akkor most miért nem megy? Felelőtlenek vagytok.
2019. jún. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Leirtam a leirasban nem szedhetek tablettat mert antibiotikumot szedek.és igen tudom hogy kellene ezért volt csak egyszeri alkalom.
2019. jún. 15. 10:43
 14/21 A kérdező kommentje:
#11 nem dehogy dugunk massal, nem csak egyszer akarom de ha egyszer most ez van akkor nem tudok mit tenni.
2019. jún. 15. 10:44
 15/21 anonim ***** válasza:

"......most ez van akkor nem tudok mit tenni.......



Talált. Süllyedt.

2019. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Egy éve szeded az antibiotikumot? Azt erősen kétlem...
2019. jún. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Lehetsz terhes.
2019. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Lehetsz, de kicsi a valoszinusege. Ha nem voltal termekeny idoszakodban, ne aggodj. A stressz befolyasolja a mensid majd, illetve mindent bebeszelsz majd.

Es nem csak tablettaval tudtok vedekezni, sok lehetoseg van mar!:)

2019. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi a valószínűsége, de lehetsz terhes.

Vannak más fogamzásgátló módszerek is, nézz utána a pesszáriumnak, ajánlom.

2019. jún. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Mégis milyen antibiotikumot szedsz folyamatosan? Kíváncsiság, mert valami itt nem stimmel.
2019. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!