Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek, ha elveszítettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha elveszítettem egy szemet a fogamzásgátlóból?

Figyelt kérdés

Ez az első levél, és ahogy ki akartam venni a gyógyert,e lgurult,és nem találtam meg...:S bevettem a legelső szemet( vagyis azt ami az első bevett szem előtt volt) Vagyis akkor most egy nappal előbb fogy el a tabi. Mit csináljak? Mindig pótoljam a következőből, és legyen egy tartalék levelem? Vagy egy nappal hosszabb legyen a szünet? Tanácstalan vagyok...:S

Csak értelmesek válaszára vagyok kíváncsi...


2010. júl. 7. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Van másik levél, nem? Használd azt! Aztán (szerintem ne az első levélnél) egyszer egy szemmel kevesebbet vegyél be, azaz hagdy ki az utolsót! Ekkor annyi fog történni, h 1 nappal korábban jön meg. Ez után számolj úgy, mintha minden egy nappal elcsúszott volna, azaz a csúsztatott menszesz után a köv. levelet egy nappal előbb kell kezdeni.
2010. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Renáta1991 ***** válasza:
Szia! Én is elvesztettem egy szemet a fogamzásgátlóból,az első levélből gurult ki,és nem találom,de én úgy oldom meg majd,hogy amikor az utolsó szemet bekell vennem,a másik levélből kiveszek egy szemet,és utána jöhet majd a gyógyszermentes időszak! s amikor már az utolsó vagyis harmadik havi levelet is elkezdem szedni,mielőtt elfogyna,elmegyek az orvoshoz és felír majd még egy dobozzal,és amikor az utolsó levél is elfogyna,ott az új doboz,és abból beveszem :)
2010. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is jártam így. Felhívtam egy nőgyógyászt, ő azt javasolta, hogy szedjem be a 20 szemet, 7 nap szünet, akkor fog megjönni, és utána szedjem normálisan. Semmi bajom nem lett, megjött időben. Mondta, hogy véd így is, de sztem ha le akarsz feküdni a barátoddal a biztonság kedvéért használjatok kiegészítő védekezést.
2010. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Aztán megtaláltam a szemet 1 hónappal utána, beesett az egyik táskámba...:D

Na azóta az az 1 szem a tartalék:)

2010. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, én sikeresen porrá gyúrtam, miközben kerestem a bútorok alatt :D
2010. júl. 7. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!