Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nekten milyen fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekten milyen fogamzásgátló tabletták váltak be?

Figyelt kérdés

Nem sokára megyek majd orvoshoz és kérni fogom, hogy írjon fel nekem valamit(meg vannak az okaim nem kell lebeszélni)

Csak arra lennék kíváncsi hogy kinek mi vált be nem akarok oda menni úgy hogy nem tudok semmit, hogy aztán rám sózzon vmit ami gyakran okoz gondokat.


2019. máj. 10. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a negyedik gyógyszer vált be. Felsorolhatnám az összeset, de mindenki másképp reagál minden gyógyszerre, majd kiderül, ha elkezded szedni. Lehet, hogy beválik az első, lehet, hogy váltani kell.
2019. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ja igen és amit itt a többség ír azt hiszed ,hogy azt kapod. Tévedésben vagy kicsi lány . Elmész és amit az orvos mond azt kapod,nem te kéred jaj olvastam a gyakori kérdéseken hogy ez meg ez jó akkor ezt kérem. Orvos röhögni fog tőled!! Nem sok eszed lehet...
2019. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem vált be így hormonmentes megoldást kellett találnom. Egyébként szépen elballagsz az orvoshou és ő majd ír neked valamit ami szerinte megfelelő. Később ha ez beválik és csak receptért mész akkor már lehet mondani, hogy mit szedsz és azt írja fel. Az, hogy kinek mi okoz gondot az változó, nem mindenkinek jó vagy rossz ugyanaz.
2019. máj. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs orvosi diplomám, így nem bírálom felül az orvos javaslatát. Te meg pár GYK komment alapján simán megtennéd?
2019. máj. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jesszus itt tényleg sok a bunko ember, nem nem tennék meg semmit amit olvastam pláne nem azok után hogy milyen bunko itt mindenki tisztelet a kivételnek

Feltettem egy egyszerü kérdést

Nem nem akartam megmondani az orvosnak hogy mit adjon, szóval kettes légyszives keress más játszóteret magadnak

Csak kíváncsi voltam melyikről vannak a legrosszabb vélemények, tisztában akartam lenni a dolgokkal, nem pedig hülyén mint valami robot vigyorogni a dokira és kérdés nélkül beszedni mindent amit a kezembe nyom,nem terveztem vele veszekedni se semmi, csak véleményekre voltam kíváncsi, mert nyílván ha valami olyat adna akkor kicsit jobban figyelek miután elkezdem szedni, de itt a többség persze egyből rosszra gondol és a kérdezőt kezdi szidni.

Igazán siralmas életetek lehet, ha ennél nincs jobb dolgotok.

2019. máj. 11. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!