Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Amiatt az egy tabletta miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amiatt az egy tabletta miatt van most ez velem?

Figyelt kérdés
Szóval, ha valakinek épp rossz kedve van és ki akar oktatni, az inkább ne is olvassa tovább a kérdést.A legutóbbi mensim kb 10-12 napja volt meg, és most ismét vérzek és görcsölök. Fogamzásgátlót szedek és egyik nap elfelejtettem bevenni, de a görcsölés már azelőtt is megvolt.Barátom mindig bennem megy el (ezért szedek gyógyszert) de szerintem ez mindegy mert azt hiszem babára esély nem áll fent ugyanis akkor nem vérezgetnék és nem fájna úgy mint amikor megjön. A kérdés hogy amiatt lehet most ez mert azt az egy gyógyszert elfelejtettem bevenni? Vagy valamibaj lehet? Jövőhéten megyek orvoshoz.
2019. ápr. 19. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi esély lehet rá, hogy a gyógyszer, de én nem hiszem. Én 2 éve szedem, szintént bennem megy el mindig a párom, volt is rá eset hogy kimaradt, mégsem volt ilyen problèmám még a 2 év alatt. Mióta szeded ?
2019. ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
8 hónapja. :)
2019. ápr. 19. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

2x lettem terhes tabi mellet ...

Am meg ha az vagy es most gorcsolsz verzel akkor veteles?

A mai tabikban alig van hormon nem veletlen mondjak h be kell venni minden nap azonos idoben!


Masik ok h a tabi valamely alkotoresze nem megfelelo neked

Tabi csere ...


Am javaslok egy nogyogyasz felkereseset amit lehet

2019. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Nagyon is fennáll az esély a terhességre. Egyetlen tablettát elég kihagyni és máris lehetsz terhes!

Én a helyedben felkeresnék egy nőgyógyászt!

2019. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"A mai tabikban alig van hormon"

Ezzel vitatkoznék...


"legutóbbi mensim kb 10-12 napja volt meg"

Tabi mellett nincs mensi, csak megvonásos vérzés.

2019. szept. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!