Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vihetek magammal ennyit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vihetek magammal ennyit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem tudja valaki hogy vihetek e a poggyászba magammal kb 10-15 doboz pharmatex fogigátló hüvelytabit? Úgy esetleg hogy a barátom poggyászába is 7 doboz meg az enyémbe is? Dublinba költözünk, és csak fél év múlva jövünk haza látogatóba, azért kéne ennyi :S

Kell ehhez valamilyen igazolás?

Előre is köszi mindenkinek!


2010. júl. 5. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel a repteret, meg fogják mondani, hogy lehet-e. Van információs vonal, hívd azt.
2010. júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké! köszönöm!:)
2010. júl. 5. 13:40
 3/8 anonim ***** válasza:
ha a nagy poggyászba rakod, amit majd leadsz a reptéren , akkor nem lényeg h mennyit viszel. de a kézi poggyászba ne rakj semmi féle ilyet mert akkor papír kell illetve semmi parfüm üditö, spré semmi folyékony illatos drága cuccot mert kidobják!!
2010. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ez oké, csak azt nem tudom hogy a poggyászt nagyon vizsgálják e....:S
2010. júl. 5. 13:46
 5/8 anonim ***** válasza:
ja, sztem tehetsz.. de ez nem biztonsagos fogamzasgatlasi módszer, csak h tudd.
2010. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg eddig is használta, ha pont azt akarja magával vinni.
2010. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
értem én ezt, csak mondtam. mert sokan nem tudják.
2010. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem csak ezt fogom használni :) elég sokat tájékozódtam a tabival kapcsolatban, természetesen gumi mellé fogom használni! Azért köszönöm az aggódást :P
2010. júl. 5. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!