Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlot szedek, miert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlot szedek, miert nem jon meg?

Figyelt kérdés
4 honapja szedek fogamzasgatlo tablettat,eddig megjott most viszont csak par csepp volt es annyi.Ezelotti menstruaciom utan mikor mar elkezdtem ujra szedni a fogamzasgatlot ra ket napra megfaztam es kaptam ampicilin injekciot 3 nap ezutan megszakitassal is vedekeztunk a parommal kb 1 hetig,most meg kellet volna mar jonnie ezelott 3 nappal de csak par cseppet vettem eszre a beteten tegnap delutan csinaltam egy tesztet az negativ lett.
2019. ápr. 17. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Ezek még csak elsődleges mellékhatások, sajnos sokkal rosszabbak várhatóak a következő fél - 1 évben.

Ajánlom, hogy minél hamarabb tegyetek le a hormonális fogamzásgátló tablettákról és nézzetek utána a hormonmentes fogamzásgátlási módszereknek-és eszközöknek.

(u2be-ra beírva külön csatorna foglalkozik többek között ezzel a témával is)

2019. ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg egyenlore nem szeretnenk babat,emiatt is lennek kivancsi arra,hogy szerintetek baba all a hatterben amiatt nem jon meg vagy esetleg a tabletta mellekhatasa?
2019. ápr. 17. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel kaptál antibiotikumot, azért az hatástalanította a tablettát, utána megszakítással voltatok együtt, mi NEM védekezés.. Szóval simán lehetsz terhes.. Pár nap múlva csinálj a reggeli pisiből is tesztet, aztán irány a doki, ő meg tudja mondani, hogy terhes vagy-e
2019. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tabi alatt nincs menstruáció, csak megvonásos vérzés!
2019. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!