Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg felháborító, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg felháborító, ha egy nő nem akar gumival védekezni?

Figyelt kérdés

Párszor már szóba került ismerősök között például, vagy interneten (itt is, de nem csak itt), hogy én sok egyéb hátránya mellett nem tartom elég megbízhatónak a gumit, nem szeretnék azzal védekezni.

Ezen többen olyan szinten felháborodnak, hogy döbbenet.

Volt, hogy megkaptam, hogy frigid vagyok, felelőtlen vagyok, buta vagyok, oltásellenes vagyok (??), senkinek nem fogok kelleni, meg hogy hát persze ezt azért csinálom, hogy jól átverjem a pasit, és gyerekem lehessen tőle az akarata ellenére. Csak pislogok néha.


Én futottam bele rossz emberekbe, vagy tényleg ennyire sokan tartják döbbenetesnek és felháborítónak, ha egy nő nem akar gumit használni?


2019. ápr. 5. 14:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A lényeges információk elhallgatása félreértést okoz. A bevezetődből sokan gondolhatják, hogy egy felelőtlen fűvel fával összeálló vagy. Ha viszont házasságban élsz és spirálod is van, akkor bennem felmerül az a kérdés, hogy ez a gumi nem szerető tulajdonságod mennyire releváns.

Ha csak a férjeddel vagy együtt, nyilván felesleges az óvszer, ha meg mással is, akkor az már probléma.

2019. ápr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem felháborító, hanem nehezen érthető. Házasságban ha mindkét fél hűséges és a nónek spirálja van, valóban felesleges a gumi. De minden más esetben plusz védelmet nyújt pl.a betegségek ellen. És egy nónek elvileg az érzet se annyival rosszabb gumiban, mint egy pasinak.
2019. ápr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

A GyK-n majdnem kizárólag olyanok tesznek föl kérdést, akiknek a szexuális élete zavaros. A válaszolók eleve azt tételezik föl, hogy a nők promiszkuózusak, felelőtlenek és tudatlanok. Mondjuk nem csoda, okosaknak nem kell itt kérdezniük, nem mintha mindent tudnának, de tudják, hol kell utánanézni a válasznak.

A gumi mindkét félnek ugyanúgy rossz, az allergiáról, meg a pszichés gátlásokról nem is beszélve. Normális emberek között amúgy sem kell nemibetegségektől tartani, van az a szint...

2019. ápr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"a spirál konkrétan nagyobb eséllyel véd, mint a gumi."

Ez nem igaz, pont fordítva van.


"Normális emberek között amúgy sem kell nemibetegségektől tartani, van az a szint."

Normális ember összejön egy "normális" (látszólag az) emberrel, aki titokban fű-fával csalja, akkor mi van? Sőt sok esetben a pasik tünetmentes hordozók..

2019. aug. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#14


"Ez nem igaz, pont fordítva van."

Forrás?


"Normális ember összejön egy "normális" (látszólag az) emberrel, aki titokban fű-fával csalja, akkor mi van? Sőt sok esetben a pasik tünetmentes hordozók.."

Szomorú lehet így élni.

2019. aug. 30. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!