Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg felháborító, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg felháborító, ha egy nő nem akar gumival védekezni?

Figyelt kérdés

Párszor már szóba került ismerősök között például, vagy interneten (itt is, de nem csak itt), hogy én sok egyéb hátránya mellett nem tartom elég megbízhatónak a gumit, nem szeretnék azzal védekezni.

Ezen többen olyan szinten felháborodnak, hogy döbbenet.

Volt, hogy megkaptam, hogy frigid vagyok, felelőtlen vagyok, buta vagyok, oltásellenes vagyok (??), senkinek nem fogok kelleni, meg hogy hát persze ezt azért csinálom, hogy jól átverjem a pasit, és gyerekem lehessen tőle az akarata ellenére. Csak pislogok néha.


Én futottam bele rossz emberekbe, vagy tényleg ennyire sokan tartják döbbenetesnek és felháborítónak, ha egy nő nem akar gumit használni?


2019. ápr. 5. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Akkor mi a bánattal akarsz védekezni? Paprikaspray-jel?
2019. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

Egyszerűen csak FELELŐTLEN vagy!

Betegségek tucatja lappanghat benned!

Aminek java részét egy életen keresztűl viseled.

Mert egy nem kívánt babát maximum barbár módon elvetetsz.

Nem minősítelek inkább.

2019. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Na, éppen erről beszélek...


Van "néhány" védekezési mód még a gumin kívül, én például spirált használok. Miért, csak a gumi és a "paprikaspray" létezik szerinted, Első?


Második: Házasságban élek, és rendszeresen járok orvoshoz szűrésre, nem olyan nagy az esély rá, hogy beteg lennék.

Nem is értem, hogy jön ide a felelőtlenség és az abortusz, a spirál konkrétan nagyobb eséllyel véd, mint a gumi. Mi a gond ezzel?

2019. ápr. 5. 14:27
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

A kérdésed írd ki normálisan! Mert nem tettél említést arról hogy házasságban élsz.

A kérdés alapján egy felelőtlen fűvel fával nő képe jön le.

Ezalapján ne csodálkozz hogy neked esnek.

Talán legközelebb ezt a házasságban élek,szűrésre járok,spirálom van dolgokat ne felejtsd el beleírni,s akkor nem kell hogy hisztizz.

2019. ápr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4

Abból, hogy nem szeretem a gumit és NEM TARTOM ELÉG MEGBÍZHATÓNAK, miért a felelőtlenség jön le? Nyilván ha az nem elég megbízható, akkor anélkül nyomatom bárkivel, nem?

Miért találnak ki az emberek ilyeneket? Mire jó ez?

2019. ápr. 5. 16:02
 6/15 A kérdező kommentje:

Mellesleg írtam fent, hogy ismerősök is nyomatják ezeket a baromságokat, szerencsére mondjuk ritkán, de előfordult már. Ők ismerik a családi állapotom.


Vagy volt, hogy direkt úgy fogalmaztam, hogy "házasságban" vagy "teljesen monogám kapcsolatban" nem gumiznék, és akkor is jöttek ezek.


Tehát nem ezen múlik.

2019. ápr. 5. 16:14
 7/15 anonim ***** válasza:
37%

#4 jól kifejtette

Inkább hagyd ezt , rosszul íród ki a kérdést aztán felháborodsz 😶

2019. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
házasságban igen, nem házasságban nem.a legfontosabb infót nem írtad oda amúgy tényleg...
2019. ápr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem jól teszed. A gumi nem valami jó.
2019. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes körökben mozogsz. Én pont azt látom manapság, hogy az van lehordva, aki gumival védekezik, pláne tartós kapcsolatban. Olyankor jön a "biztos nem is élvezed igazán a szexet", "sajnálom a pasid", "nekem biztos nem kellenél" stb. Az általad említett verziót nem nagyon hallottam még.
2019. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!