Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Állítólag a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag a fogamzásgátló tabletták károsak valaminkre?

Figyelt kérdés
...többször voltam már a párommal, hol védekeztünk óvszerrel hol nem, szeretném ki próbálni a fogamzásgátlót de többen is mondták hogy van bene valami káros ( nem tudom mi ) és hogy állítólag lehet hogy később majd nem lehetlesz gyerekem vagy nem tudom....valaki tudna írni valamit hogy ez most akkor hogy van?!

2019. márc. 5. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A hormonjaiddal fog baszakodni. Valaki tiszta pattanás lesz tőle.
2019. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Nagyon sok hormont tartalmaz ami befolyassal bir a te szervezetedre is. Egyenfuggo hogy kinek hogy reagal ra a szervezete, valakinel nem okoz semmi problemat, valakinel pedig igen (elhizas, fejfajas, hanyinger, depresszios hangulat stb). Sok ido amig kiurul a szervezetdbol.

Meddoseget az esemenyutani okozhat ha sokat szedsz be belole mert abban joval tobb hormon van, maga a fogamzasgatlo tabletta..haaat nemtudom, attol fugg szerintem meddig es milyet szedsz.

Mindenesetre alapos orvosi kivizsgalas kellene hozza hogy mkt szedj, de ha elmesz a nogyogyaszhoz, o konkretabb valaszokat is fog tudni adni🤗

2019. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Trombózist okozhat (véttög elzárja az ereket) nagyon ritka esetben, ez a legkomolyabb mellékhatás.
2019. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
*vérrög
2019. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondták páran hogy szedték ezt a fogamzásgátló tablettát és később meg nehezen estek teherbe vagy hogy egyáltalán nem tudtak már....ilyen is megeshet?
2019. márc. 6. 05:51
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

A mai új tablettàknàl màr, kevés a mellékhatás, de azért van.

Orvos írhatja csak fel a megfelelőt, kivizsgálás utàn.

Az biztos, hogy trombózis veszélye fennàll, főleg akkor ha dohányzik is a lány.

2019. márc. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Amúgy nem is nagyon akarom kipróbálni, én bízok a gumiban, dee kíváncsi voltam, látom sok a rossz mellékhatás

Köszönöm a válaszokat 😊

2019. márc. 6. 07:47
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Édesanyám szedett anno (régebbi fajtát), de utána első próbálkozásra megfogantam :)


Én is szedek most, modernebbet, nem tapasztaltam semmi mellékhatást.


Minden gyógyszer, még a legegyszerűbbek is rendelkeznek egy listával a lehetséges mellékhatásokkal. Ahhoz képest nem túlzottan veszélyes a tabi.

2019. márc. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!