Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik óvszer márkából lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik óvszer márkából lehet kapni nagyobb, mint 56 miliset?

Figyelt kérdés
Akció közben fel sem tudtam húzni, annyira pici volt, ha meg nagynehezen ráerőszakoltam, akkor lecsúszott. Ha lehet kapni, hol?
2019. febr. 27. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Kúp alakú a farkad, hogy lecsúszik? Páromnak is nagyon szűk, de nem csúszik le...
2019. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nagyobbat kell venni ha lecsúszik a standard koton?
2019. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

Te még az életdben még ki sem bontottál egy óvszert,nem hogy felhúztad volna.

Az óvszerek úgy vannak kialakítva hogy nagyobb méretnek is megfeleljen.

Ha egy óvszert fel tudsz fújni akkor ki ne találjuk hogy alig tudtad felhúzni.

S az hogy felhúztad de leesett?

Hogy mi? Ez az abszurd ellentmondás jó példája.

Alig tudod felhúzni,majd csak úgy leesik.

2019. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik a mysize márka, szexshopok, weboldalak árulják. Viszont tuti elrontasz valamit a felhelyezéskor. Volt jelentős mérettel büszkélkedő párom, rá is felmentek a standard gumik csak látszott és be is számolt róla, hogy nem kényelmes. Jó irányba próbálod felgörgetni?
2019. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Drogériában és hétköznapi üzletekben sehol. Próbálj neten keresgélni vagy szexshopban. De számolj arra, hogy drágábbak is. Lehet még egy Durexnél is.


Ha egész sokkal nagyobb kell, akkor bizony előfordulhat, hogy felhúzni sem tudja. Párommal is jártunk már így, hogy a makkjáig bírta legörgetni a gumit, mert tovább nem ment, elszorította vagy vissza a felcsúszott az 56 mm-es.

Attól, mert gumi, nem a végtelenségig nyúlik....

2019. febr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is a makknál akadt meg, egyszeruen sehogy sem birtam feljebb tuszkolni a gumit, pedig jol csinaltam, szerintem ha nem lett volna baj a merettel siman feltudtam volna gorgetni
2019. márc. 1. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!