Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lanyok! Ovszerrel milyen a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ovszerrel milyen a szex?

Figyelt kérdés

Ovszeres vedekezes milyen? Ugyanolyan elvezetes mintha nem hasznalna a parotok gumit? Nem irrital belul?


Mar csak azert mert ugy dontottunk egyenlore nem szeretnenk kistesot, es igy felmerult szoban az ovszeres megoldas. De ha kevesbe elvezetes, vagy irrital, akkor inkabb iratok fel fogamzasgatlot.


2019. febr. 18. 11:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom mindenkinek. 😊


Kedves 6-os azert nem rohantam rogton feliratni, megvartam en a tobbi valaszokat is. 😊 Egyebkent utanajartam es tudom milyen mellektunetei es kovetkezmenyei lehetnek a fogamzasgatlo tablettaknak, hanem azert gondolkodtam el rajta, hogy mindkettonknek jo legyen paromnak is nekem is. S mivel nem vedekeztunk ezidaig, igy feltettem ezt a kerdest azoknak akik mar tapasztaltak. 😊 Egyebkent sem ugy mukodne a tabletta feliratas ugyanis tudom, idopontot kell kerni, vizsgalat, vervetel es majd csak utana talalna ki valamilyet a doki. De azert neked is koszonom ugyanis a soraidban azert a jo szandek is ott lapul. 😊

Nos akkor kiprobaljuk az ovszert mi is.

2019. febr. 18. 18:22
 12/13 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor mindket fel reszerol jo az ovszer is, tehat a pasiknak is. Azt szeretnem ugyanis, hogy paromnak is jo legyen. 😊
2019. febr. 18. 18:23
 13/13 anonim ***** válasza:
#9 vagyok. 🙂 Nyilván jobb nélküle, de ha védekezés kell , akkor kell és pont. Pluszba ez még hormonmentes is. Ha a pasid elkezd “hisztizni”, hogy márpedig , hogy nem fogja felhúzni , mert ez olyan mintha zokniban szexelnétek, akkor meg nem érett a szexuális életre!! Azért beszéld meg vele. 🙂 Ha bármilyen kérdésed lenne még szívesen válaszolok , akar itt vagy privátban is.
2019. febr. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!