Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lanyok! Ovszerrel milyen a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ovszerrel milyen a szex?

Figyelt kérdés

Ovszeres vedekezes milyen? Ugyanolyan elvezetes mintha nem hasznalna a parotok gumit? Nem irrital belul?


Mar csak azert mert ugy dontottunk egyenlore nem szeretnenk kistesot, es igy felmerult szoban az ovszeres megoldas. De ha kevesbe elvezetes, vagy irrital, akkor inkabb iratok fel fogamzasgatlot.


2019. febr. 18. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Kis tesót? Miért apád akar megdöngetni?
2019. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kislanyunknak kistesot. (Ez lemaradt)
2019. febr. 18. 11:33
 3/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam egyertelmu, hogy gyerekes anyukanak is lehet ilyen kerdese...
2019. febr. 18. 11:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Érzésre nekem nincs kulonbség, érzelmileg viszont intimebb óvszer népkül
2019. febr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod, akkor inkabb iratok fel fogamzasgatlot.
2019. febr. 18. 11:42
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi alapján már rohansz felíratni a gyógyszert? Gratulálok. Nekem pl semmi különbség nincs a gumis és a gumi nélküli szex közt (persze ez egyénenként változik), ellenben annak utána nézhetnél, hogy a fogamzásgátló tabletta mit művel a testeddel illetve mik a mellékhatásai. Eddig minden egyes nő a környezetemben megbánta, hogy felíratta. Itt gyakorin is rengeteg, tablettával kapcsolatos probléma merül fel, szerintem olvass utána rendesen, mielőtt egyből a dokihoz mennél.
2019. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem rossz,nem ereztem kulonbseget.
2019. febr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem különbséget, de tényleg intimebb nélküle.
2019. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem érzek különbséget kövezzetek meg. Szerintem maga a tudat ad egy pluszt , hogy nincsen köztetek semmi . De ezenkívül nem vettem észre semmi különöset . 😀 Bátran ajánlom!
2019. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jo
2019. febr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!