Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a legidealisabb módszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legidealisabb módszer ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Az ovszer nem jo, tablettat nem szedhetek es nem is szednek.. meg nem szultem, azt hallottam, hogy akkor spiralt se lehet használni.
2019. febr. 9. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne keféljetek ebben az esetben.
2019. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Többféle spirál létezik, és nem szült nőknek is tesznek fel. Van belőle hormonos és hormonmentes, és hasonló méhen belüli eszköz a rézgolyó, ami nemrég jelent meg a piacon.

Létezik még spermicid, pesszárium, megszakítás. Ezek külön-külön nem túl megbízhatóak, együtt alkalmazva viszont igen. Van női óvszer is, de nagyon kényelmetlennek tűnik. Eléggé megbízható a hüvelygyűrű is, ami hormont tartalmaz, de kevesebbet, mint a tabletta.


Ezek a legismertebbek, de alkalmaznak más módszereket is. A legjobb, ha megkérdezed a nőgyógyászodat, hogy mit javasol.

2019. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Régen valóban nem raktak föl spirált nem szült nőnek, de ez már nincs így.
2019. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki hasznalt ezek kozul valamit, tudna rola velemenyt mondani?
2019. febr. 9. 19:44
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Van olyan "eszköz" is (nem jut eszembe a neve) ami olyan mint egy óvszer, csak nem a hímvesszőre, hanem a nő hüvelyébe helyezik.
2019. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a noi ovszerre gondolsz.. arrol azt olvastam,hogy hanghatasa lehet (ami szerintem idegesito lehet, mert nem olyan szoros,mint a ferfi óvszer) es arra is gondoltam, hogy lehet, hogy nem lehet annyira erezni egymast vele
2019. febr. 9. 20:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a tabit a hormon miatt nem szednéd (amit megértek), akkor a spirál sem jó (ugyanaz, csak nem a gyomrodban szívódik fel). A hormonmentes spirált sem nem ajánlom, a barátnőmnek évekig fenn volt, össze-vissza dőlt belőle a vér, pokolian görcsölt és úgy begyulladt a méhe, hogy még mindig kérdéses, hogy lehet-e gyereke.
2019. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!