Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha az óvszer körmérete jó de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az óvszer körmérete jó de a hossza nem akkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 7. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
El kell kötni a végit madzaggal.Két feje lesz, mint a debreceni páros kolbásznak, csak az egyik üres lesz, de majd megtelik!
2019. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En csaj vagyok, valamint soha nem hasznaltunk parommal ovszert, igy butasagot irni nem akarok, inkabb csak kerdezek. Azt nem lehet tobb meretben venni? Csak egy szabvany meretben gyartjak?
2019. febr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak addig húzod rá, nem tekered tovább. :D
2019. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 én se tudom még nagyon kezdő vagyok. Egy darab olyat találtunk ami olyan szélesség de az túl hosszú 💁🏻‍♀️
2019. febr. 7. 21:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a végétől görgeted rá a gumit, akkor hogy jöttél rá, hogy hosszú? Belefért a zacsid, meg a bal lábad is, vagy hogy? :D
2019. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell a végéig tekerni Jani. Nem jutott eszedbe?
2019. febr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most elgobdolkoztam, hogy vajon hogyan használod az óvszert. Letekered teljesen, és utána próbálod ráhúzni, mint egy zoknit? 😅
2019. febr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem kell egyből a sok szar poénnak szánt valami. Rágörgettem és utána tűnt fél hogy a végén még maradt és az nem e probléma és nem e tud róla lecsúszni ez miatt
2019. febr. 8. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!