Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így teherbe eshetett? Fontos!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így teherbe eshetett? Fontos!?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elnèzèst a kellemetlen kèrdèsèrt csak kicsit be vagyok tojva. Együtt voltam egy nõvel. Ha vèletlenül sperma maradvàny került az óvszer teteljère, elèg hosszú a pèniszem (21cm) elèri a mèhet is sajna, olyan lehet hogy ilyen maradvànyokay feltudok nyomni egèszen a mèhnyakba a mèh bejàratànàl ès az teherbe ejti a nõt? vagy ha nem is ejti teherbe, mi törtènik ott a mèhnyakban vagy a mèhben a maradvànyokkal? elèggé bevagyok tojva hogy nem esett a teherbe a nõ akivel voltam. így kizàrt? az igazsàg az hogy úgy voltunk együtt hogy az elõzõ napi aktus utàn ami ezelõtyi aktus elõtt 12-13 óràval volt nem fürödtünk, nekem meg a sperma maradvàny a fitymàn a bõr alatt ott maradt, a nõ ezt vègigfogdosta hàtrahúzva a bõr alatt, majd ezzel a maradvànyos kezèvel az óvszer teteljèt is megfogta. ezeket a maradvànyokat a mèhnyakon fel tudtam juttatni vagybettõl kizàrt a terhessèg? ha igen mi törtènik a mèhben ezekkel a maradvànyokkal ha nem ejtik teherbe? Meg ha utána valakivel olyan pózban volt hogy egy ideig fejjel lefelé volt, a gravitáció miatt nem eshetnek ezek a maradványaim beljebb neki a méhébe vagy a petéjébe és eshet teherbe? onnan gondolom hogy valakivel ilyen pózban volt mert èn utánam egy olyan ismerõsöm is lefeküdt vele aki ezt a pózt szereti.

2019. febr. 2. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Az alapján, ahogy és amit írtál, osztom a félelmed. És ugyanakkor bízom benne, hogy nem csináltál senkinek gyereket.
2019. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem esett teherbe. Legyen elég ennyi. A véleményem inkább megtartom, mert még megsérteném a kis lelkedet.
2019. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz terhes. De a mardványaid résznél röhögtem egy jót. :D
2019. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyugodtan sértegethettek mert tisztában vagyok vele hogy egy állat vagyok. Vagyis hogy állatságot mūveltem és undorító vagyok.
2019. febr. 2. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Látod, ezért kell fürdeni!
2019. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az igaz szerelem.
2019. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, de batran megnyugtatlak, nem!

Megpedig azert, mert a spermaban szabad levegon megszaradva mar biztosan nem eletkepesek a spermiumok. Meg ha fejenallva visszadugdossak, akkor sem. Tehat ezt megusztad.

Viszont frissen bejutva a no huvelyebe, akkor is, ha utana intimzuhannyal mossa ki magat, vagy kadba ul, lesznek olyan mozgekonyak, akik beljebb jutnak. Es a nobe jutva belul mar harom teljes napig eletkepesek! Szoval peteerest is ki tudjak varni akar.

Te most megnyugodhatsz. Tapasztalatlan fiatal vagy, lelkiismeretes. A holgy kevesbe tunik annak.

2020. febr. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!