Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok, teherbe eshetet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, teherbe eshetett, ha az alábbiak a körülmények? Fogamzásgátló tabletta szedése?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Barátnőm elkezdett szedni egy fogamzásgátó tablettát, aminek a kiskönyvébe az van írva, hogy ha megjön és aznap elkezdi szedni akkor már véd onnantól kezdve, de ha a 2-5.napon kezdi el szedni akkor a következő ciklustól véd(erre pontosan nem emlékszem)

Viszont ez tuti, hogy az első nap elkezdte szedni mikor megjött neki, és mi a 4. vagy az 5. napon voltunk együtt. így elvileg már teljesen védenie kell. De mégis parázunk, valamiért, illetve nem mentem el benne, kivettem, akkor kijött egy csepp, letöröltem és még mivel nem volt semmi és a "tutira nem lehet semmi" hit tudatában ujra beraktam és még toltam rajta párat, azután mentem el, de akkor sem belé hanem zsepibe. Félek attól, hogy gondok lehetnek abból hogy visszaraktam. Illetve azutáni nap még vérzett is, tehát még kisebb az esélye nem? Vélemények? Csak véd, ha a papírba az van írva.. csak megerősítéseket várnék


2016. júl. 23. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi is pont így csináltuk most, de belém élvezett. Elvileg véd, vagyis megvan az a védelem már, mintha egy hónapja szedném. Mi reménykedünk, de szorítok nektek is.
2016. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Próbáljatok megnyugodni föleg a barátnőd! Valószínűleg nem terhes de ha ezen izgul akkor a következő menstruációja akár egy hónapot is csúszhat :( és akkor mwg tovább kell izgulnotok legalábbis velem ez volt
2016. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell izgulkni az sokat árthat a lány hormonműködésének inkább vegyetek egy tesztett a csúcsminőség is 500 ft szal nem drága és megéri szerintem...(kb 1.5 -2 db óvszer ára.)
2016. júl. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!