Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Tehát, a barátommal január.20.-án voltunk együtt szexuálisan, de nem az aktus végéig csináltuk. A menstruációmnak január.16.-án kellett volna megjönnie de azóta is késik. Viszont tudjuk, hogy mindent jól csináltunk, a gumit is megnéztük (nem volt kiszakadva) és csak előváladék volt benne mivel, mint már mondtam nem a végéig csináltuk.

Vettünk terhességi tesztet viszont azt csak hétvégén tudjuk "tesztelni".

A másik dolog amit mostanában észrevettem, hogy 2 napja (tegnap, illetve ma) fáj/görcsöl a hasam, mint ahogy menstruációnál is szokott, érzékenyebbek a melleim is, mint ahogy akkor szokott lenni, néha lent elkap egy olyan érzés, mintha meglenne már, folyna stb. de mégsincs semmi. Hányingerem, émelygésem, reggeli rosszulléteim nem voltak. Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek mi lehet a probléma, esetleg valakinek volt-e valami hasonló problémája, ha igen akkor, hogy kezelte ezt. Esetleg az is közrejátszhat, hogy az utóbbi pár hétben eléggé sokat stresszeltem dolgozatok és egyéb dolgok miatt, talán ez is kiválthatta ezt, nem?

Normális válaszokat várok, előre is köszönöm őket!


2019. jan. 28. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A stressz sajnos nagyban befolyásolja ezeket a dolgokat. Szerintem hamarosan meg fog jönni. Terhes biztosan nem vagy.
2019. jan. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megrémiszt, hogy már 13 napja késik.. és vannak olyan dolgok, mint menstruációkor de mégsincs semmi.
2019. jan. 29. 00:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, nagy ritkán simán kimaradhat egy vérzés, nem vagyunk gépek.
2019. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel pont megjött. 🙏🏻
2019. jan. 29. 18:42
 5/5 Bummer ***** válasza:
100%
Volt barátnőmnél nem egyszer előfordult hogy egy-egy havi ki is maradt, vagy 2-3 hetet elcsúszott.
2019. jan. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!