Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet probléma?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet probléma?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel gumival védekezünk, legutóbb ki akartuk próbálni milyen érzés nélküle, ellenőriztem előváladék nem volt(előtte orgazmus se), kb 5 mpre bedugtam, igy lehet reális esély a terhességre?

2018. nov. 9. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Esély mindig van. Nem véletlenül kell a ciklus minden napján védekezni.
2018. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezért volt a kérdésemben a reális kulcsszó benne, tisztában vagyok vele, hogy minden védekezési mód mellett van némi esély.
2018. nov. 9. 21:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván lehet probléma, csak baromi kevés rá az esély. Ha mégis becsúszik a gyerek, nem fog vigasztalni, hogy alig volt rá fél százalék esély.
2018. nov. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy 0.02% esély van rá (most csak a hasamra ütöttem) attól még becsúszhat egy kisbaba.
2018. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, nyilván, és bár nem vagyok biológus azért gondolom(és gondoltam), hogy bármiféle testnedv nélkül nehéz teherbe esni.
2018. nov. 9. 21:12
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem, hogy nem volt előnedv. Hogyan tudtad betolni? Síkosító volt mindkettőtökön? Anélkül lett benedvesedve lány? Ő már nedves volt, te pedig még nem? Ez lehetetlen.

Tételezzük fel, hogy minden úgy volt, ahogy leírtad.Az 1-es válaszoló helyesen írta,miszerint esély a terhességre fennáll. Viszont az általad leírtak alapján a teherbeesést teljesen kizártnak tartom. Viszont ne alkalmazzátok ezt a módszert a védekezésre, és főleg ne a lány termékeny napjain és előtt meg utána 4-4 napig, mert magömlés után a spermiumok még pár napig életképesek, ugyancsak petesejt is életképes pár napig az ovuláció után.

2018. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem védekezünk megszakítással soha, de köszönöm az intelmeket, és igen ő nedves volt, nekem meg nem volt előnedvem, ellenőriztem, és nem csak nagyjából hasraütésszerűen.
2018. nov. 9. 21:16
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Elméleti esély van, mert attól, hogy előtte nem volt előváladék, közben lehetett.

Viszont: egyrészt az igaz ugyan, hogy az előváladékban is lehet életképes spermium, de még a szakirodalom is vitatja, hogy ez elég lehet-e a megtermékenyítéshez.

Egy egészséges férfi ondójában 40-50 millió spermium van milliliterenként. A megtermékenyítéshez milliliterenként legalább 20 millió kell. Ugyanis hajtják egymást, úgy jutnak célba.

A férjemnek anno 15 millió volt, és nem tudtam tőle teherbe esni természetes úton.


Gyakorlatilag 25 éve élünk egymással nemi életet védekezés nélkül (az orvos mondta, hogy ilyen spermaszámmal felesleges), és semmi...


Még teljesen egészséges párnál is, ha a legideálisabb időpontban vannak együtt, csak 30% havonta az esély a teherbeesésre.


Ami a kockázatot okozza: ilyenkor a fiatalok egyre bátrabbak. Egyre több időre teszik be, aztán jön a megszakítás, aztán elmarad a vizelés két menet közt (az már valós kockázat), vagy éppen nem sikerül időben kivenni...

2018. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

#6: ovuláció után a petesejt csak 12-24 óráig életképes.

Ezért kell azoknak, akiknek nem jön össze a baba, rendszeresen hőmérőzni, és figyelni a méhnyak váladék állagát, hogy az ovuláció előtti nap legyenek együtt, mert ha már megtörtént, utána már nagyon rövid a rendelkezésre álló idő.

2018. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#8 köszi a részletes választ, fiatalok vagyunk, de azért nem hülyék, a testemet pedig annyira ismerem, hogy tudjam, hogy ha nincs előváladék akkor ennyi idő, mint amennyi eltelt és külső fizikai behatás nem elég hozzá.
2018. nov. 9. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!