Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 napig volt meg hormonzavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 napig volt meg hormonzavar lehet? (lent részletesebben)

Figyelt kérdés
2 évig fogit szedtem beált 4 hetenkénre ahogy kell.rossz tüneteim voltak azért hagytam abbba de szoval az a helyzet hogy 1 honapja nem szedem és megjött normálisan 4 hétre ahogy kell de nagyon sok volt de csak 4 napig.és már 3. nap nem volt sok de az elö 2 nap nagyon sok volt kis hormon zavarom lehet? terhes gondolom nem lehetek mert akkor nem görcsöltem volna meg nem lett volna nagyon sok vérzésem.
2010. jún. 29. 13:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bocsánat nem 4 napig volt meg csak 3 összesen
2010. jún. 29. 13:38
 2/14 anonim ***** válasza:
majd helyreáll minden.. ne izgulj. ha nem voltatok egyutt védekezés nélkül, akkor nem lehet gond.
2010. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát igen de mielött fog.gátlót szedtem azelütt se estem teherbe pedig 7 honapig nem védekeztünk de azért irattam fel fog.gátlót nehogy valami probláma legyen de most hogy mellékhatásaim voltak ugye abbahagytam de mostt is voltunk eggyütt védekezés nélkül,, buták" voltunk de 100% hogy nem vagyok terhes ert nagyon gorcsöltem az elsö 2 napban és nagyonvéreztem. haramadik nap nagyon kevés és utána semmi- köszönöm a rendes választ:-)
2010. jún. 29. 13:44
 4/14 anonim ***** válasza:
akkor viszont, lehet, h terhes vagy.. már ne is haragudj, de ha nem akarsz gyereket, akkor miért is nem lehet védekezni?? beléd is élvezett?? amugy, ha megjön,még nem biztos, h nem vagy terhes.. főleg, h csak 2-3 napig tartott.. van, akinek a terhessége első 3 hónapjában is megjön,nem 1 példa van a környezetemben.. ugyh gyorsan 1 teszt!!
2010. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem az hogy nem akarunk gyereket , csak még kicsit korai. de nagyon erösen volt meg és görcsöltrme is nagyon akoitén ismerek hogy meg volt neki mikor terhes volt annak csak barnés és kevés mensije volt nekem meg sok volt. szerinted igy is lehet vagy várjak még egy honapot talán jüvühonapja jobb lesz? de ha viszont van baba akor nem kellene fájdalo csillapitókat zabálnom mert 2 napja mióta elmult fejfájásal kelek .de lehet kimerültség.
2010. jún. 29. 13:57
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy terhes vagy ! Nekem a fogamzásgátló abbahagyása után teljesen más volt a vérzésem, sokkal erősebb, intenzívebb és nekem is kb 3 nap és kész !

a fogamzásgáló mellett nem igazi menstruációs vérzésed van ! Teljesen más a kettő !

azért csinálj egy tesztet és mostmár védekezzetek !

26/L

2010. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ez az utolsó válasz nagyon szuper . köszönöm:-)
2010. jún. 29. 14:03
 8/14 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne terhes? hiszen nem védekeztek.. de javits ki, ha tévedek, és nem ugy készül a baba, h vki nem védekezik.. :D kérdező, neked azért szuper vmi, mert azt irja vki a kompi elől, h nem lehetsz terhes? mégis mi a franctól ne lehetnél már?? hiszen NEM védekeztetek!!
2010. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
tudod a tapasztalatok. ha terhes lennék azt észre venném nem?
2010. jún. 29. 15:17
 10/14 anonim ***** válasza:

a nem biztos és a terhes vagy között azért van különbség és oda is írtam, hogy csináljon tesztet és védekezzen legközelebb!!!

Ha meg megjött neki miért is lenne terhes ? ha jól emlékszem akkor szexelt, amikor még nem jött meg neki !

26/L

2010. jún. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!