Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedhetem együtt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedhetem együtt?

Figyelt kérdés

Velgyn fogamzásgátlot szedek.Edzek és zsirégetöt szeretnék szedni szabad?

Utána olvastam hogy nem befolyásolja ugy jo lenne ha a fogimat be venném 8 ora körül a zsiégetöt pedig 10 körül?


2019. jan. 10. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a nőgyógyászodat vagy egy gyógyszerészt és ők biztosan fognak tudni segíteni.


Ha most pár ismeretlen ember azt mondja neked, hogy igen, szedheted, közben pedig nem lenne szabad, akkor nagyon kellemetlen, nem várt dolgok történhetnek.

2019. jan. 11. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A trombózisveszélyt növeli mindkettő, szóval én nem ajánlanám!!!

Egyébként minimum 3-4 óra teljen el, ha a veszély ellenére szedni akarod, de tényleg nem javaslom.

2019. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!