Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rendszertelen ciklus-megszakít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszertelen ciklus-megszakításos szex?

Figyelt kérdés
Szept.3. -an jött meg utoljára, azóta semmi (kivizsgálás alatt) 1,5 honapja van újra kapcsolatom, az utolsó együttlétnél szóltam hogy húzzon gumit, azt mondta majd mindjárt, de nem húzott. Állítása szerint időben kiszállt, és nyugtatgat hogy ismeri magát, nem lesz "baj". Én viszont nem vagyok nyugodt. Szerintetek mi az igazság? 23/l
2019. jan. 9. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szept 3 jött meg utoljára, tehát nyilvánvalóan valamj nincs rendben veled, az utolsó aktus meg gondolom nem rég volt, a kettőnek nincs köze egymáshoz, viszont ha esetleg terhes lettél, és továbbra sem jön meg, ahogy eddig sem szept 3 óta, akkor vegyél egy tesztet, vagy ha eltelt 2 hét az utolsó aktus óta, akkor vegyél már most.

Maga a megszakításos szex sosem biztonságos. Sok embernek működik, és évekig nem lesz baba, csak ha már akarják, és nem áll meg a pasi, de van, akinek becsúszik mellette is. Sokat vitatkoznak itt arról, hogy az előváladékban lehet-e sperma.

2019. jan. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy így bármikor beindulhat újra a menzeszed ami azt jelenti, hogy bármikor megérhet egy petesejt amit te észre sem veszel. Ha nagy peched van, akkor atájt érett meg egy, amikor szexeltetek. Ha szerencséd van, nem.
2019. jan. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

"az utolsó együttlétnél szóltam hogy húzzon gumit, azt mondta majd mindjárt, de nem húzott"


Wtf???? Milyen kapcsolat ez mégis? :DDDD "Ismeri magát"? Mi van, tudja, hogy nem termékeny, vagy mi? :DDDD Hallod én ezt a felelőtlen, tisztelet nélküli vadbarmot úgy kihajítanám, ahogy van... Gratulálok a párválasztásodhoz!

2019. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen gyökerek miatt esik néhány olyan jó teherbe,aki nem akar gyereket még aztán a műtőasztalon köt ki.A pasi meg rinyálna egyből! Fúj...megdugatnám gumi nélkül egy 30 centis farkú négerrel
2019. jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*nő
2019. jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy neked jóval nagyobb esélyed van megszakításos közösüléssel teherbe esni, mint egy rendszeres ciklussal rendelkező nőnek.

Viszont már ne haragudj, de a te bajod lesz, ha terhes leszel. Mi az, hogy engeded, hogy gumi nélkül beléd tegye akár fél percre is? Vagy nem gond, ha jön a baba?

2019. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!