Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer+megszakítás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer+megszakítás?

Figyelt kérdés

Még nem feküdtünk le,és parázós vagyok.Szerintetek ez a kombináció elég védelmet nyújt?


17/L



2019. jan. 5. 18:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Használjatok az óvszer mellé valami spermicid anyagot. Gél hab, krém.
2019. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Elég ennyi
2019. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az óvszerre húzzon fel még egy kotont a palid, kettő csak nem szakad ki egyszerre.
2019. jan. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem szokott elszakadni...
2019. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha óvszerrel védekeztek és az nem szakad ki, akkor tuti, hogy nem leszel terhes. Mindig ezt a védekezési módszert alkalmazom, meg még egy csomó másik ember. Eddig egyszer szakadt ki, amikor is ott volt az eseményutáni tabletta, és nem lettem terhes. Nyilván nem kell gyakran alkalmazni a magas hormontartalom miatt, de igen, valóban jobb, mint egy abortusz. A lényeg annyi, hogy nem az a megszokás, hogy az óvszer kiszakad, ha jól van feltéve, akkor nem fog kiszakadni. Gondolj bele mennyi fogantatás történne, hogyha az óvszer nem lenne hatékony fogamzásgátlási eszköz. Meg amúgy is, még akkor sem olyan nagy az esély a teherbeesésre, amikor a teljesen védekezés és megszakítás nélkül történik a közösülés. Ne aggódj, és tájékozódj mindenről, mert az információhiány okozhat ilyen parákat.
2019. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nálam sorozatban szakadt ki a gumi. Nem tudtam felizgulni a műanyagra, annyira zavart. Nem voltam elég nedves emiatt és a súrlódástól kiszakadt. Valami olyasmit is olvastam, azzal kapcsolatban, amit előttem javasoltak, hogy a dupla koton is azért nem jó, mert a súrlódás miatt könnyebben kiszakad.
2019. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Krémet síkosítónak ne használjatok, mert olaj alapú! Gyengíti a latexet, amiből a gumi van! Elvékonyodhat és könnyebben szakadhat.


Ha szakad, akkor sincs semmi gond. Arra van az esemény utáni tabletta, ami az esemény után 72 órával bevehető.


Egyébként mi ha ovuláció van, a szexet inkább hanyagoljuk, hogy biztos ne legyen baj!

2019. jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Fogamzás gátló nem opció?

Aztán 72órás tabi.

Legvégül abortusz.


De ha ennyire parázol akkor tényleg ne sexelj. Ja,ha lenyeled akkor sem leszel terhes. És popsiba sem játszik a babagyártás.

2019. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Mindenhol azt olvasni,hogy mindenki óvszer elszakadástól lett terhes.:D "

Szívem, ne légy ennyire naiv! Azok az emberek nem használtak gumit, csak ciki bevallani, hogy nem védekeztek!


"Az óvszerre húzzon fel még egy kotont a palid, kettő csak nem szakad ki egyszerre."

Legalább ne osztogatnál veszélyes tanácsokat... A 2 gumi közt súrlódástól még nagyobb a veszély, hogy kiszakad! 1 gumi bőven elég!


"

Fogamzás gátló nem opció?


Aztán 72órás tabi.


Legvégül abortusz."

A foggátló tabit ne ajánlgass már egy 17 évesnek.. A 72 órás és az abortusz meg nem védekezési módszer..

2019. márc. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!