Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spermicid, naptár és megszakít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spermicid, naptár és megszakítás egyszerre elég biztonságos?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kipróbálni óvszer nélkül, de nem akarom, hogy a barátnőm hormonális fogamzásgátlót szedjen. Szerintetek elég biztonságos lehet, ha használunk spermicidet, a ciklus végén csináljuk, nem vagyok benne csak pár másodpercig, és mondjuk csak második körre csináljuk így, hogy előváladék se legyen annyi?

2018. szept. 8. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ez igy müködhet.

Örülök, hogy gondolsz a barátnődre! Es nem akarod, hogy hormonokkal "mérgezze" magát!

2018. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi
2018. szept. 8. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha második körre akarod így, akkor előtte menj el pisilni! Különben maradhatnak hátra spermiumok az első élvezésből.

Amúgy ciklus végén nem para óvszer nélkül, ha kiszámítható ciklusa van a barátnődnek. Én mondjuk a pár másodpercnek nem sok értelmét látom, de ezt már ti tudjátok.

De vehettek ovulációs tesztet, azzal biztosra tudjátok majd volt-e adott ciklusban ovulációja a barátnődnek, és ha igen, akkor már a ciklusa vége felé nem lesz. (Extrém esetben előfordulhatnak kivételek.) Ez ugye a naptármódszerhez segít be.

2018. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12%
Hát én így tuti nem vállalnám be. A gyógyszer 100x egyszerűbb és kényelmesebb megoldás. Nem ördögtől való. A spermicidek gyakran okoznak irritációt, pontos időben kell őket felhelyezni. A megszakítás meg élvezhetetlenné teszi a szexet.
2018. szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!