Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Január elsején lefeküdtünk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Január elsején lefeküdtünk, ma megjött neki. Lehet terhes?

Figyelt kérdés

Csak kb 5 másodpercre dugtam bele, utána óvszert húztam. Rá 5 napra, azaz ma megjött neki, de én nem vagyok nyugodt, mert még nem csináltam ilyet. Mennyi az esélye a terhességnek ilyen körülmények között.

trollok off pls

20/f


2019. jan. 5. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Viszont, ha így akarjátok, akkor szedjen fogamzásgátlót, mert az 5 percből hamarosan hosszabb lesz.
2019. jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Másodperc* . Azért meg egyáltalán miért kockáztatsz?
2019. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Azért engem az ilyen tudatlanság rettentően fel tud idegesíteni.. Egy 20 éves ember azért tudja már, hogy hogyan működik egy női test legalább minimálisan. A menstruáció pontosan azt jelenti, hogy nem terhes. Ezen kívül ha nem mész el benne akkor nagyon nagyon minimális esély van arra, hogy teherbe essen. Persze, lehet az előváladékban életképes spermium, de ha nincs peteérés éppen akkor nem lehet terhes. A hüvely savas környezete pedig kinyírja a spermiumok nagy részét. De lényeg a lényeg, ha megjön neki akkor nem terhes. Ennyit azért tudjunk már. Meg legalább azt, hogy mikor is van az az 1 hét amikor egyáltalán termékeny a párunk.
2019. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nrm
2019. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó örülök, hogy ennyire okos ak érzed magad,DE egy nőnél peteeres okozhat pl orgazmus is és vannak akik “menstrualnak” terhesség alatt.
2019. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szuper 3-as választ kiegészítenem annyival, hogy kell kb 2 hét, mire beágyazódik a petesejt, vagyis mire ténylegesen terhes lesz. És ezután marad ki a menstruáció. Vagyis ha teherbe is ejtetted, akkor is megjött most neki, hiszen MOST még biztosan nem terhes.

5 másodperctől valszeg nem lesz baj, de tudod, addig jár a korsó kútra... Meg az a pár jó másodperc nem ér annyit hogy utána hetekig stresszeljetek.

2019. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"kell kb 2 hét, mire beágyazódik a petesejt, vagyis mire ténylegesen terhes lesz."

:'DDDDDD NEM!! De nagyon nem!!!

Menstruáció akkor következik be, amikor a meg nem termékenyített petesejt elhal.

Egyszerűség kedvéért számoljunk 4 hetes ciklussal (az első hét a menstruáció). A peteérés nagy általánosságban a 2. héten kezdődik, a 3.-on fejeződik be. Hogyha ezalatt a nagyjából 1 hét alatt történik megtermékenyítés, akkor NEM lesz menstruáció. De a beágyazódás menstruáció előtt megtörténik. Hogyha ez nem történik meg, akkor nem lesz baba. Hogyha 5 nappal később megjön neki, akkor nem volt már termékeny időszakban amikor szexeltetek.

A terhesség alatti menstruáció pedig egészen más, mint a rendes. Leginkább csak néhány csepp vérről beszélünk.

2019. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!