Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Barátnőmmel lefeküdtünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőmmel lefeküdtünk szombaton és szerdán maradt abba a menstruácioja, ha bele élveztem, vagy előváladék ment bele. Akkor lehet terhes?

Figyelt kérdés

2016. dec. 25. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek elég nyilvánvaló.
2016. dec. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sajnos igen lehet terhes de ne aggódj előre de ha nem akartok babát szerintem védekezzetek.
2016. dec. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Most akkor beleélveztél vagy csak előváladék ment bele? Vagy mindkettő? Elég értelmetlen a kérdésed!!
2016. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak az előváladék szerintem attol lehet és menyi kb az esélye?
2016. dec. 25. 17:58
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Aki nem védekezik, annál megvan az esély a terhességre. Megszakításnál és bizonyos ciklusrésznél kisebb, de az esély nem nulla, jóval nagyobb az esély, mintha rendesen védekezne.

2 héttel aktus után csináljon a barátnőd tesztet. Addig meg imádkozzatok!

2016. dec. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi, én ugy hallotam hogy miután vége a ciklusnak rá 10 napig ezek nem hatásosak.. mármint nem lesz terhes
2016. dec. 25. 18:15
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul hallottad.

Ugyanis spontán peteérés bármikor lehet, menzesz előtt, alatt és után is, tehát egy nő az egész ciklusában gyakorlatilag bármikor lehet terhes. És ha pont volt egy ilyen, pont az előváladék tartalmazott spermiumot is, akkor ő meg pont terhes lett. Ritka az ilyen, de megesik. És honnan tudod, hogy nem ti lesztek azon ritka párok között, akiknél összejött így?

2016. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet ezt eltüntettni mármint a gyereket, kockázat nélkül?:
2016. dec. 25. 18:26
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Örökbe adjátok.
2016. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Istenem!! Az ostobák,miért szexelnek??

Ui. Ugyanitt babakocsi eladó,ha gondolod

2016. dec. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!