Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló módszerek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló módszerek fiatal lányoknak?

Figyelt kérdés
Barátnőm 19 éves. Allergiás a gumi anyagára illetve rendkívül kellemetlen mellékhatásokkal jár neki a hormonális fogamzásgátló használata. Jelenleg kizárólag speckó gumival tudunk védekezni de igencsak kényelmetlen. Olyan fogamzásgátlási módszert keresünk ami nem igényli, hogy valamit magamra húzzak (ő sem szereti és én sem) illetve nem is kell hozzá a hormonokkal játszani. Nem vagyok otthon a témában, örülnék néhány tippnek, hogy mivel tudnánk védekezni úgy, hogy az biztonságos és kényelmes is maradjon. Előre is köszi!

2019. jan. 2. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

A betegség ellen egyedül a gumi! És sajna baba ellen is az a legjobb!


Anal? Oral? Kézi fejés?

2019. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem áll fent betegség veszélye. Együtt vagyunk egy ideje, úgy néz ki együtt is maradunk sokáig, hosszútávú megoldást keresünk.
2019. jan. 2. 14:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán battyogjatok be együtt egy nőgyógyászhoz, és erdeklődjetek, milyen lehetőségeitek vannak.
2019. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az óvszer a legbiztonságosabb hormonmentes védekezési mód.A pesszáriumot kipróbálhatjátok,de azzal is szöszmötölni kell.

Ha lenne az óvszeren kívül más mód,akkor már elterjedt volna.

2019. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

En 2.5evig fogamzásgátló tablettat szedtem, de a mellekhatasok miatt úgy döntöttem abbahagyom. Hormonmentesre akarok váltani mert mi sem szeretjük a gumit. Eredetileg erről a Rézgyöngy nevű eszközről érdeklődtem, de nekem a nőgyógyász azt mondta van egy ugyanezen az elven alapuló spirál ami fele annyiba kerül és ugyanolyan jó. Melbea a neve.

De szerintem is menjen el a barátnőd nőgyógyászhoz☺

19/L

2019. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Mivel allergiás a gumira a barátnőd, a fogamzásgátló tablettáknak pedig mellékhatásaik is vannak, én egyetlen biztonságos védekezési módszert tudok javasolni, az anális szexet. Csak síkosítóra van szükség és biztonságos és kényelmes lesz. Közben lehet vibrátort dugni a puncijába hogy még jobban élvezze. Nézzetek körül a szexshopban olyat is kapni ami szabályozható és folyamatosan a puncijában lehet szex közben, nem csúszik ki, fogni se kell. Örülök hogy segíthettem!
2019. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ne borotváld a lábad!!!
2019. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A kérdés továbbra is nyitott.


Keresünk tehát olyan fogamzásgátló módszert ami: hormonmentes, nem óvszer és biztonságos.


Nőgyógyászhoz természetesen el fog menni asszonypajtárs de érdekelnének a ti tapasztalaitok is. Aki csak annyit tud ideböfögni, hogy "HAHA ORÁL ANÁL" az inkább ne tegye, nem kocsma ez. Köszi.

2019. jan. 21. 12:34
 9/12 anonim ***** válasza:

Az egyetlen megoldás az, hogy a barátnőd elkötteti a petevezetékét. Komolyan mondom, ezen kívül más védekezési lehetőség nincs, ami hormonmentes, nem óvszer és biztonságos.

Szóval hiába röhögsz az anális, orális szex gondolatán, más lehetőség úgyse marad, ha nem kötteti el magát a barátnőd. Esetleg az, hogy hagyd ott.

2019. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mint írtam nézzétek utána a Rézgyöngy vagy a melbea nevű eszköznek. Mind a kettő hormonmentes (5os vagyok)
2019. jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!