Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a tapasztalataitok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalataitok a Nuvaringgel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hízott valaki tőlle?
2010. jún. 28. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mindegy, hogy milyen fog.gátlót szedsz ha hajlamos vagy a hízásra. Ha ettől félsz minek a francnak irattattál ki tabit?
2010. jún. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Használj gumit, attól nem hízol
2010. jún. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha a Nuvaring egy heringnek az alfaja akkor igen.
2010. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én az első gyűrű után egy héttel olyan szarul lettem hogy abba kellett hagynom... meg a gyűrű is csúszkált össze vissza. szóval nem ajánlom
2010. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát nem akarlak ijesztgetni, de nekem időm sem volt meghízni tőle, ugyanis "csodás" kis gyulladást okozott ott lent, viszketéssel, égéssel, csípéssel, folyással, minden egyéb finomsággal.. olyan szinten bedurrantam tőle, hogy ülni alig bírtam.. 12 napig volt benn. elmentem dokihoz, bakteriális fertőzésre gyanakodott, ezért antibiotikumot írt fel, de a biztonság kedvéért levett egy kenetet is. ma kérdeztem utána az eredménynek, hát persze, hogy minden negatív, mivel a gyűrű által kiváltott reakcióról volt szó..
2010. júl. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!

Eddig minden szuper,most kezdtem a 2. gyűrűt.Csak feljött másfél kiló,és mivel hajlamos vagyok rá,ezért erdekelt volna mások véleménye,rossz tapasztalatom a szambával volt,attól sokat híztam 3 hónap alatt.

De amíóta már nem szedem minden rendben :)

Eddig bejött a gyűrű,de le is kopogom:)

2010. júl. 2. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!