Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle menstruáció után?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle menstruáció után?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk benne biztosak hogy amikor a párom levette a gumit akkor szakadt ki vagy amikor "bennem" volt. Biztonság kedvéért másnap reggel rögtön bevettem az Escapelle-t (olyan 12ora múlva). Azt is tudni kell hogy a menstruációm utolsó napján voltunk együtt, tehát a betéten nem piros vér volt. Mire számítsak miután bevettem, fogok újból vérezni? Kisebb így a baba esélye, hogy most volt a menstruáció? Terhességi tesztet akkor csináljak, ha nem jön meg egy hónap múlva vagy esetleg hamarabb is lehet? Előre is köszönöm szépen!

2018. dec. 1. 05:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hét múlva màr tesztelhetsz, de nyugi, így nagyon kis eséllyel lehetsz terhes.
2018. dec. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Kár volt erre bevenni azt a szart. Most fél évre is megbolondulhat a hormonháztartásod.
2018. dec. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azalatt mit ertessz hogy felborulhat? Mashogy jon meg a menstruaciom? A bevetel utan varjak verzesre?
2018. dec. 2. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fél évig nem jön meg. Lehet, hogy 2 hetente menstruálsz majd. Vicces, hogy bevettél egy bazinagy adag hormonbombát, és lövésed nincs arról, mi vár most a szervezetedre... Minden gyógyszert így szoktál bekapkodni?
2018. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia!Velem is hasonló eset törtènt.December 1-èn jött meg.7-èn törtènt a baleset menzesz utolsó napján.12óra múlva vettem be az escapellett.Utána 11-èn vèrzès jelentkezett ami 2napig tartott nert az orvos adott injekciót,hogy ne vèrezzek.21-èn doki megnèzett hüvelyibultrahanggal azt mondta vèkony a mèhnyálkahártya.Ma van a 23.nap a baleset óta.10es teszttel reggel negatívat teszteltem.Hihetek már a teszt eredmènyènek szerintetek?A napokban sokat kell pisilnem,de lehet felfáztam.Ès mèg mindig szokott hányingerem lenni.Nem tudom ez mèg a tablettától lehet e.A tabletta bevètele után másfèl hèttel kezdett a hanyinger.Hozzá teszem nagyon ideges vagyok.Nem tudom ez normális e.
2018. dec. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!