Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tablettát akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tablettát akkor is be kell venni, ha kiszakadt az óvszer, de még nem élvezett el a párom?

Figyelt kérdés
Nem történt még szerencsére meg, csak elgondolkoztam ezen.
2018. nov. 28. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Én nem vetetném be a párommal, mert az egy lórúgás és nagyon meg tudja borítani a hormonháztartást. De ez mindenkinek a saját hatásköre. Ha még úgysem történt meg akár a nőgyógyászodat is megkérdezheted, hogy mit tanácsolna.
2018. nov. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, ha nem haragszol: Ugye még szűz vagy..? (Írhatod privátban is , csak ne füllents)


Nemrég volt egy hasonló kérdés, ott azt írtam, hogy én biztosan nem venném be ilyen esetben. Vagyis ott azt hiszem hogy a ciklus elején történt a közösülés.

2018. nov. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem venném be. Akkor is csak 15-20% esély van a terhességre, ha a férfi tervezetten a nőbe megy ovuláció idején. Így minimális az esély. Az esemény utáni tabletta egy lórúgásnyi hormont tartalmaz, ami akár fél évre durván felboríthatja egy nő hormonháztartását. Nem venném be...
2018. nov. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Alapból ha még egyszersem élveztél el elötte pár órával akkor az előváladék még NEM tartalmazhat spermiumot szóval attól is függ hogy elötte volt e már élvezés mert akkor minimális esély van rá.
2018. nov. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes itt mindenki azt írja nem venné be, pár kérdéssel lejebb ahol óvszer nélkül szeretnék az első pár lökést ott meg a hülye vagy ha nem használsz óvszert mert mindjárt jön a gyerek szöveg megy. Kiigazodni rajtatok... :)
2018. nov. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!