Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól véd az Iamna fog. Gátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól véd az Iamna fog. Gátló?

Figyelt kérdés
75/30as a gyógyszerem.A ciklusom 5.napján kezdtem el.A betegtájékoztatón így 1 hét kiegészítő védekezést ír.Az orvosom 1 hónapot mondott.

2018. nov. 28. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztató minden esetben mérvadó. Csak tudni kell szövegérteni.
2018. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tájékoztatónak hihetsz. A 7. szem után már biztosan véd. Feltéve, hogy úgy szeded, ahogy a tájékozató írja.
2018. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy hét utan má véd... elméletileg. Biztonság kedvéért, amíg tenyleg megszokja a szervezeted javasol az orvos 1 hónapot.
2018. nov. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 hét után ebben az esetben már véd, de jobb, ha 1 hónapig mással is védekezel. Nagyon egyszerű okoknál fogva. 1. nem tudhatod, hogy reagál a szervezeted rá, azért 1 hónap után az már kiderül. 2. Én felnőtt nő vagyok, korábban, gyerekvállalás előtt hosszú évekig szedtem, aztán több év kihagyás után ismét. És hogy őszinte legyek, volt, amikor éppen, hogy benne voltam a 12 órában a bevétellel, mert egyszerűen nem voltam hozzászokva, hogy naponta bevegyek egy tablettát, amit korábban nem szedtem. A második levélnél meg már ment automatikusan, 1-2 óra különbséggel mindig beveszem.
2018. nov. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!