Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Állandóan attól félek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan attól félek, hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés
Annak ellenére, hogy a párommal mindig védekezünk kivétel nélkül, ráadásul ellenőrizni is szoktuk az óvszervt közben is és utána is. De egyszerűen mindig bennem van az a kérdés, hogy mi van ha mégis volt rajta lyuk csak éppen nem láttuk?

2018. nov. 26. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

A nőknek két dolog van, amit elképesztően akarhatnak a világon.


Vagy nagyon teherbe akarnak esni, vagy nagyon nem akarnak teherbe esni.

2018. nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon izgató lehet szex közben fujkáljátok a gumit?

Soha eszembe nem jutott, felteszem ha muszáj, de teszem is be egyből.

Hova lett az érzékiség?

2018. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem tudsz mit kezdeni.Ha ennyire parás vagy,akkor nem fog változni a dolog,talán csak akkor majd,ha nem lesz gond,egy esetleges nem kívánt terhesség.

Egyébként,ha leellenőrzitek az óvszert,akkor nem lehet baj.

2018. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Minek szexelsz így? Ezzel a parával biztosan nem élvezed. Ovuláció idején van kb 15% esély a terhességre, ha a férfi a nőben megy el. Nálatok az esély nulla. Ne szarj ennyire feleslegesen.
2018. nov. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a gumi nem egyszerűen kilyukad, hanem szétszakad, tehát nem valószínű, hogy nem veszitek észre. De igazuk van a többieknek: ha én így paráznék a teherbe eséstől, tuti, hogy nem szexelnék.
2018. nov. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Kérhetsz a nőgyógyásztól különböző fogamzásgátló szereket, nem csak tablettát. Esetleg mellé még a gumi, ha félsz.
2018. nov. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak már sokkal hatásosabb módszerek a fogamzásgátlásra mint az óvszer. Én javasolnám, hogy menj el a nőgyógyászodhoz és kérj tőle tanácsot ez ügyben, mert így nem fogod tudni teljesen élvezni az egyuttlétet, ha mindig benned van ez az erős félelem. A tabletta szedését viszont szerintem kerüld, egyáltalán nem egészséges a szervezetednek.
2018. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még mindig a gumi és a tabi a leghatásosabb védekezési mód. Utóbbit nem ajánlom, nem egészséges, maradj csak a guminál!
2018. dec. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!