Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van okom parázni? A 72 órás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom parázni? A 72 órás tabletta 100%-os védelmet nyújt?

Figyelt kérdés
Múlt hétvégén szex közben elszakadt a gumi. A barátnőm eléggé parázós ilyen téren, és mondta hogy majd vesz be tablettát. Úgy gondoltuk hogy ha már vesz be tablettát akkor gumi nélkül folytatjuk, és így bele is élveztem. Másnap reggel bevette a tablettát. Tegnap kellett volna megjönnie a menstruációjának de semmi. Eléggé be vagyok sz.rva mert ugye pont akkor történt a dolog amikor peteérése volt. Mennyire hatásos ez a tabletta? Lehet hogy a tabi miatt késik neki?
2010. jún. 26. 12:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
임신한
2010. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Háát ez tényleg gáz. A 72órás tabi nem a legbiztonságosabb. Minél korábban veszi be annál több esélye van, hogy nem lesz terhes, de így, hogy utána így szexeltetek. Nagyon nem kellett volna.
2010. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen késhet a tabletta miatt, az jó nagy hormonadag. Mindazonáltal SEMMILYEN védekezési forma se 100%, a 72 órás tabletta messze nem az. Nem ijesztegetlek, csak megjegyzem. De aggodalomra nincs ok, vártok pár napot és kiderül.
2010. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én elösször azt olvastam, hogy " Van okom párzani? ". Fura is volt.
2010. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként miért parázol? Nem szereted a gyerekeket?
2010. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Vegyen egy terhességi tesztet.
2010. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem terhes.Persze fenn áll az esélye.

És simán meglehet,hogy a 72 órás miatt késik neki.Hatalmas hormonmennyiséget tartalmaz,ami felboríthatja a dolgokat a szervezetben.És megjegyezném a sok 72 órás tabitól,akár meddőség is kialakulhat.

2010. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%
12:38: ja ha szerinted nem terhes akkor jó. Hallod kérdező? Semmi gond, 12:38 szerint nem terhes a nőd.
2010. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

12:38 vagyok.

A véleményemet írtam és tartom is,szerintem nem terhes.

És szerintem én a kérdésre válaszoltam,ugyanis késhet amiatt.

És nyilván felnőtt emberek,ha nem jön meg hosszabb ideig a lány nyilván elmegy nőgyógyászhoz.

De még csak egy napot késett neki,az pedig semmi!

2010. jún. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ne aggódj, bevetted, nem lesz gond. ha meg akarsz nyugodni, akkor 2 hét mulva csinalj 1 tesztet.
2010. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!