Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha egy nap 2 db...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy nap 2 db fogamzásgátló tablettát vettem be? Symiciát szedek?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy véletlen kettőt szedtem be vagy nem tudom mert délelőtt szoktam bevenni és este néztem hogy a másnapi tabletta is olyan mintha bevettem volna mert nincs benne úgyhogy szerintem kettőt vettem be és hogyan folytassam tovább a dolgot vagy mit tegyek hogy ugyanúgy szeretkezessek a barátommal mint eddig És ne legyek terhes
2018. nov. 16. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szedd tovább rendesen.Mivel nagyobb hormon mennyiség jutott a szervezetedbe,így nem kizárt,hogy köztes vérzés jelentkezik.De védett vagy ,továbbra is.
2018. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És akkor utolsó napi tablettát a következő adagból szedjem ki vagy azt hagyjam ki és akkor egy nappal előbb kezdjem el szedni a következőt vagy hogy?
2018. nov. 16. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1 nappal előbb megkezded a szünetet,aztán kész.
2018. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor ha egy nappal előbb hagyom abba a tabletta szedését akkor a következő csomagot egy nappal hamarabb kell elkezdenem ezt úgy értem hogy ha mondjuk eddig úgy szedtem hogy hétfőn kezdtem el az elsőt szedni és vasárnap az utolsót és mivel így egy tablettával kevesebb van ezért nem vasárnap szedem be az utolsót hanem szombaton akkor a következő tablettát utána héten lévő vasárnap kell elkezdenem beszedni a következőt vagy elég úgy ahogy eddig szedtem hogy hétfőtől?
2018. nov. 16. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A 20.nap után tartsd meg a 7 napos szünetet és akkor ahogy írod,eggyel előbb elkezded a következő levelet.

Vagy pótolod egy másikról,ha nem akarsz eltolódást.

2018. nov. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom de se mondat eleje se vége se írásjel se semmi csak írsz összefüggéstelenül nem tudom igazából érted e a válaszokat vagy csak olvasol azt jóvanazúgy de lényeg hogy Pistike betehesse ahogy eddig is remélem érthető amit írtam ja nem
2018. nov. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!