Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Július 30. óta nem szedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Július 30. óta nem szedek fogamzásgátlót. Számíthatok még valami negatív mellékhatásra, pl. hízás?

Figyelt kérdés
2018. nov. 10. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem.
2018. nov. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én augusztus vége óta nem szedem és lett pár számomra nem túl kellemes mellékhatás, de ezek mind előjöttek az első tablettamentes hónapban. Nálad mik vannak? (írod hogy 'még' ebből gondolom, hogy lett 1-2 nemkívánt dolog)

Nálam a pattanásos bőr amit legjobban utálok, előtte nagyon szép tiszta volt az arcom, most az államon, homlokomon egy csomó pici piros pötyi van :( Aztán elkezdtem szédülni is, néha rámjön, egyelőre nem túl zavaró de remélem elmúlik. Ja, a rendszertelen mensiről ne beszéljünk... :) Szóval egyelőre csak várok, hogy mikor jönnek rendbe a dolgok megint.


28/N

2018. nov. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem a legnagyobb gond a hajammal volt/van, ami iszonyatosan elkezdett hullani. Már mérséklődni látszik a sok speckó samponnak meg hajvitaminnak köszönhetően, de a korábbi hajamnak kb. a fele elment július óta. :( A mensim meg még azóta sem jött meg magától....
2018. nov. 11. 14:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Hú, az kellemetlen lehet :( nekem így is borzasztó kevés és vékonyszálú hajam van, biztos megőrültem volna ha még ez a kevéske is kihullik... :D Engem szerencsére ez a tünet elkerült, de mint írtam jutott más.

Viszont ha július óta nem jött meg a menzeszed akkor irány a nőgyógyász! Én mielőtt abbahagytam a gyógyszert voltam nála a szokásos éves vizsgálaton, akkor mondtam neki, hogy tervezem abbahagyni mert szeretnénk babát hamarosan és ő javasolta, hogy ha esetleg 3 hónapig nem jön meg akkor menjek vissza és gyógyszeres kúrát ír fel aminek a segítségével megjön majd újra a menstruáció.

2018. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!