Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor védett vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor védett vagyok terhesség ellen vagy nem?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el fogamzásgátlót szedni egy hete mikor megjött.

28 napos tablettát kaptam,tehát amit folyamatosan kell szedni..

Egyik nap,talán menstruáció negyedik napján elfelejtettem bevenni,csak késő este jutott eszembe akkor bevettem,de nem vagyok biztos benne,hogy nem volt több mint 12 óra eltérés..

Ilyenkor akkor mi van?

Tegyük fel az akkor nem hatott,akkor mikortól leszek védett?

Tisztára rástresszeltem erre,nem is merek már "védekezés"nélkül szexelni..

Valaki segítsen már..


2018. nov. 5. 12:27
 1/6 anonim válasza:

A biztonság kedveert hasznalj 7 napig kiegeszito vedekezest mivel egy szem kimaradas utan mar nem vagy teljesen vedett.

12 oran belul ha potolni tudod tokeletes viszont ha nem ugy egyre jobban csokken a vedettseg.

2018. nov. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amúgy. Kaptal a tablettak melle.egy kulon csodaszert. Úgy hivjak betegtajekoztato. Gyogyszerek melle szoktak adni.


Abban gyongynyomtatva ott kell szerepelnie annak mi tortenik ha elfelejtettek egyet. Legalabbis exemnek benne volt.

2018. nov. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ott is a 7 napot írták,nyilván elolvastam..

De mivel én most kezdtem el szedni,így szerettem volna más véleményt is megkérdezni,hogy jól értettem e.

2018. nov. 5. 13:49
 4/6 anonim ***** válasza:
A kihagyott szem után 7 napig gumit kell használni. A tablettát pedig a szokott módon kell folytatni.
2018. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De 7nap után már egészen biztos,hogy védett vagyok?
2018. nov. 5. 19:16
 6/6 anonim válasza:
Igen védett vagy ha pontosan idoben beveszed a tablettákat abban a 7 napban is es utana a tobbi napon is
2018. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!