Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális, hogy feszül a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy feszül a mellem? Ez a 10.nap, hogy szedem a fogamzásgátlót(Cypromix). Tegnap észrevettem, hogy úgy fáj, illetve inkább feszül a mellem, úgy ahogy mensi elött szokott lenni (kb 1 héttel elötte). De a mensi még messze van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
a tablettától. lehet ilyen hatása.
2008. nov. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tuti tabi

a tájékoztató nem irta?

2008. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem írt mellfeszülésről.
2008. nov. 5. 19:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is mellékhatás lehet.
2008. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem benne van a tájékoztatómban a mellfeszülés. Olvasd át jobban, én már többször átböngésztem. :P
2008. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Ez 'normális' mellékhatás, benne van a tájékoztatójában. A Cypromix-et amúgy aknékra kaptad? Mert csak fogamzásgátlásra nem alaklmazható.
2008. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aknéra igen, de attól még véd a teherbeeséstől is :)
2008. nov. 7. 21:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy véd, de oda is írtam, hogy CSAK fogamzásgátlásra nem alkalmazhaató (mind2 célból viszont igen).
2008. nov. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!