Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől késhet a mensim?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől késhet a mensim?

Figyelt kérdés
Második hónapja szedek fogamzásgátlót, minden nap rendesen szedem, mégis késik pedig mindig rendesen jön meg. Nagyon alacsony hormontartalmú gyógyszert szedek, ugye terhesség kizárva?
2018. nov. 3. 08:15
 1/10 jdfGabrella ***** válasza:
0%
Biztos terhes vagy.
2018. nov. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Elég kicsi az esélye, de ha félsz, vegyél egy hcg tesztet és pisild le, megszünteti a feszülést az elmédben.
2018. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez a gyogyszertől van, bármilyen pontos volt eddig és bármilyen alacsony hormon tartalmú a gyógyszer akkor is bekavarhat egy picit.

Mennyit késik amúgy?

Illetve a teszt tényleg segít!

2018. nov. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3 napja még csak, igazatok van nem hiszem hogy kell aggódni
2018. nov. 3. 12:48
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem lesz ebből baba. Főleg ha tényleg rendesen szeded. Lehet este már írod hogy megjött a megvonásos vérzés. Próbálj ne görcsölni ezen, csak még rosszabb lesz, később lesz vérzésed. Tudom, tapasztalat.
2018. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A megvonásoson már túl vagyok az első levélnél megvolt, aztán a normális
2018. nov. 3. 13:24
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Mi van?!

Ha szeded a fogamzásgátlót nincs normális menstruációs vérzésed. A gyógyszer kikapcsolja a peteérést, ezért nem esel teherbe és ezért nincs menstruációd, csak megvonások vérzésed.

Most nem értem mi a gond vagy milyen normális volt vagy mit akarsz most?

2018. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Kúra?! Mondd, hogy ez egy kamu kérdés.... könyörgöm, ugye nem csak 2-3 hónapig szeded majd befejezed és mondjuk 2 hónap múlva megint ujra kezded..... vagy szedd rendesen vagy ne. Mert az nem normális hogy néha 2-3 hónapos “kúrát” tartasz.

Az egy dolog hogy annyi időre írja fel a nőgyógyász de tudod utána kell még menni receptért, amit amúgy később a házi orvos is felírhat. Vagy ha visszatérsz az óvszerre akkor használd azt, de ne váltogasd a módszert negyed évente, ezzel semmi jót nem teszel a szervezetednek.

És kérlek nem, nem szedtem, ellenben nőgyógyász vagyok, így talán van valamilyen fogalmam erről.

Melyik fajta gyógyszert használtad?

És ugye a nőgyógyász írta fel? Nem valami hamis olcsó szart használsz amit receptnélkül be lehet interneten szerezni? Illetve volt rendes kivizsgálásod is vérvétellel mielőtt elkezdted szedni?

2018. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem kúrákat tartok, először azért hagytam abba mert úgy láttam hogy rosszat teszek a szedésével magamnak. És a két újrakezdés közt eltelt majdnem egy év. A gyógyszer nevét nem írom le, de nőgyógyász írta fel.

Azért hülye nem vagyok, hogy így szétcsesszem a szervezetem.

2018. nov. 3. 17:31
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha fogamzásgátló tablettát szedsz, nem késhet a mensid, ugyanis fogamzásgátló tabletta szedése alatt nincs menstruáció. Megvonásos vérzés van. Annak pedig a szünet VALAMELYIK napján kell kezdődnie. Tökmindegy, melyik napon. Attól, hogy 2 levél után nem ugyanazon a napon kezdődik a megvonásos vérzés, ez még nem késés.
2018. nov. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!